Tip na návštevu: od septembra si môžete dohodnúť návštevu centra Jaguar Land Rover Classic Works

12. augusta 2017, 17:00
Tip redakcii

Centrum je zamerané na uskladnenie, kúpu i predaj, ale aj renováciu, či dokonca produkciu klasických vozidiel značiek Jaguar a Land Rover

Viac ako 1,5 milióna klasických vozidiel značiek Jaguar a Land Rover sa tu môže cítiť doslovne ako doma

Viac ako 1,5 milióna klasických vozidiel značiek Jaguar a Land Rover sa tu môže cítiť doslovne ako doma

Autor: Jaguar Land Rover

Na celom svete ešte dnes jazdí viac ako 1,5 milióna klasických vozidiel týchto značiek, ktoré potrebujú, alebo jedného dňa budú potrebovať špecializovanú pomoc, alebo nový diel.

To je príliš veľká príležitosť, ktorú predsa nemohli prenechať iba súkromníkom. Už len možnosť dať si auto renovovať tam, kde bolo auto vyrobené – je príliš veľkým faktorom pre budúcu hodnotu auta. Nehovoriac o kredite, ktorý autá získajú, ak si ich kúpite alebo predáte prostredníctvom novovzniknutej divízie: Jaguar Land Rover Classic Legends.

Pri návšteve priestorov v pôvodnom Motor City – ako mesto Coventry kedysi volali, si navyše budete môcť nielen pozrieť spomínané priestory v spoločnosti miestnych sprievodcov, no umožnia vám nazrieť aj do obrovských hál s uskladnenými vozidlami, či dokonca si sadnúť za volant a previezť sa na vybraných kúskoch.

To všetko na blízkom okruhu, kde mnoho z týchto áut bolo v podstate vyvinutých. Táto návšteva by mala stáť za všetky drobné. 

 
Autor: Andrej Ježo 
 
Aplikácie 7 plus