TOP 10 najlepších motorkárskych značiek: Umiestnila sa v ňom aj tá vaša?

Umiestnila sa v TOP 10 aj Vaša obľúbená motorka?

Autor: Shutterstock.com

 
 
Cars

TOP 10 najlepších motorkárskych značiek: Umiestnila sa v ňom aj tá vaša?00

Zvažujete kúpu motorky a neviete sa rozhodnúť? Alebo len chcete vedieť, či sa v TOP 10 umiestnila aj Vaša obľúbená motorka?

Ponúkame Vám 10 najlepších motoriek podľa rebríčku ranker.com.

Rebríček berie do úvahy najmä spoľahlivosť dostupných modelov. Tou sa vyznačujú predovšetkým značky ako sú Kawasaki, Ducatti alebo Honda. Ďalší parameter, ktorý bol braný do úvahy bol zážitok z jazdy, avšak zároveň v kombinácii so spotrebou paliva. Treba si povedať pravdu, že vlastniť motorku nie je lacný špás a teda jedným z parametrov, ktorý môže zavážiť pri Vašom výbere môže byť aj spotreba.

Motorkárske spoločnosti sa rovnako predháňajú v tom, ktorá Vám dá aké benefity alebo výbavu. Niektoré spoločnosti v cene počítajú úž s rôznymi doplnkami, ako sú napríklad tašky, kufre a podobne, pri iných si siahnete hlbšie do vrecka. Stále sa bavíme o sériovo vyrábaných strojoch. Pokiaľ Vaše chúťky hľadajú špeciálne upravené kúsky, pripravte sa na to, že investícia sa môže pohybovať na úrovni lepšieho auta.

Niektorí ľudia berú motorku ako doplnok svojho imidžu, iní sa skôr orientujú na výkon a zážitok z jazdy. Podľa spotrebiteľských prieskumov medzi najspokojnejších majiteľov motoriek patria majitelia motoriek Harley-Davidson a BMW.

Rebríček najlepších motorkárskych značiek

1. Ducatti

2. Yamaha Motor Company

3. Honda Motor Company

4. Kawasaki

5. Triumph

6. BMW

Foto: Profimedia.sk

7. Harley-Davidson

8. Suzuki

9. Aprilia

10. KTM

Autor: iBreak.sk


  • Aktuálne číslo

Brejk

 
 
 
 
Šport