Ponožky sú vždy dobrý darček

Čierne ponožky, sú nudné ponožky

Autor: Archív S.C.

 

Ponožky sú vždy dobrý darček00

Kvalitné fusakle rozozná aj poslepiačky. Tvrdí, že ženám sa pozerá na nohy z čisto profesionálnych dôvodov. Aj vďaka nemu sú dnes pánske ponožky veselý a farebný módny doplnok. Výkonný riaditeľ spoločnosti Bepon STANISLAV CINTAVÝ.

Spávaš v ponožkách?

Nie, neviem si to ani len predstaviť. 
 

Čo ty a ponožky? Konzervatívna, klasická čierna alebo žiadna nuda s Fusaklami od Beponu?
Čierne ponožky som zo svojho šatníka úplne vylúčil. Obliekam si len farebné, respektíve vzorované. Občas sa to snažím kombinovať aj so zvyškom odevu, ale bežne sa spolieham na náhodu. Najnovšie skúšam nosiť na jednej nohe inú ponožku ako na druhej. Tejto „agende“ učím aj svoje okolie a musím priznať, že vcelku úspešne. 

Čo ponožky pod stromčekom? Otrepaná klasika alebo čistá radosť? Aký darček by si si chcel nájsť pod stromčekom tento rok?
Veselé farebné ponožky môžu byť pokojne darček, ktorému sa muž poteší, a to najmä v kombinácii s vkusným pyžamom. Ja som momentálne absolútne prepadol motýlikom s rôznymi vzormi, preto by som nejaký privítal aj pod stromčekom. Kravatu vôbec neobľubujem, naposledy som ju mal hádam na promócii, ale motýlik mi príde momentálne veľmi in. 

Aký druh pančúch sa ti na ženách páči? 
Z biznisového hľadiska určite tie roztrhnuté a z estetického nepriehľadné a v rôznych farbách. 

Pozeráš sa teda ženám najskôr na nohy?
Áno, nepopieram, že je to istá profesionálna deformácia, na ktorú sa aspoň môžem kedykoľvek vyhovoriť. Keď som s kamarátmi, hovorím im, že som tu jediný z nich, ktorý sa môže pozerať ženám na nohy pracovne. 

Vytvorila sa u teba nejaká profesionálna deformácia? Kráčajúc po ulici sleduješ ako a aké ponožky nosia Slováci?
Samozrejme, pri ponožkách je to už takmer chorobné. Keď vidím také „vysieťkované“ ponožky, stokrát vyprané, dostávam migrénu. Pri pančuchách som zažil už viacero nepríjemných situácií, keď som vysvetľoval dámam, že sa len snažím odpozorovať, čo to majú za pančuchy. Potom som pochopil, že ani táto odpoveď nie je veľmi upokojujúca. Teraz sa to snažím robiť buď úplne nenápadne, alebo, naopak, úplne jednoznačne poviem, kto som a prečo ma to zaujíma. 

Už si si niekedy skúšal dámske pančuchy?
Samozrejme, ale z čisto profesionálnych dôvodov. Chlpatá noha a na nej pančucha je vcelku dobrá psychická antikoncepcia. Musím však povedať, že v posledných rokoch sa vyrábajú pančuchy aj pre mužský segment, ale ja som mu zatiaľ neprišiel na chuť. 
Kupuješ ženám pančuchy namiesto kvetov?
Pravidelne. Napríklad ako pozornosť (čiže úplatok) pre pani učiteľky v materskej škole je to ideálne. 

Viac sa dočítate v novom decembrovom BREAKu

Autor: redakcia
Fotogaléria 


  • Aktuálne číslo

Brejk

 
 
 
 
Šport