Vychádzajúca hviezda Viktória Valúchová

Mladá a talentovaná Viktória Valúchová

Autor: Adam Suchánek

 

Vychádzajúca hviezda Viktória Valúchová10

„Spev je moja vášeň. Zrejme mi bol predurčený už od narodenia. Keď ma sestričky v pôrodnici počuli revať, vraveli, že bude zo mňa speváčka. Mama na to dodnes spomína.“

Má 21 rokov a pochádza z Popradu. Absolvovala Štátne konzervatórium v Bratislave a je študentkou 3. ročníka činoherného herectva na VŠMU v Bratislave.
V divadle začala účinkovať už ako sedemnásťročná – v muzikáloch Fame – sen o sláve a Hairspray na Novej scéne, kde už vtedy získala hlavné úlohy. Momentálne ju môžeme vidieť v obľúbenom slovenskom muzikáli Atlantída, kde takisto získala hlavnú rolu. Po úspešnom celoslovenskom turné ju Ján Ďurovčík oslovil do pripravovaného projektu Šľahačková princezná, v ktorej ju uvidíme v bratislavskom divadle Tower Stage od 6. decembra. Poznáte ju aj ako drzú Tamaru zo seriálu Búrlivé víno.
Napriek pracovnej vyťaženosti Viki stíha skúšať v škole svoju bakalársku činohernú inscenáciu, ktorá bude mať premiéru takisto v decembri.

„Môj život je plný šťastných náhod. Moderný spev sa na Slovensku študovať nedal, preto som zvolila konzervatórium, kde som pričuchla k herectvu. Tam som prvýkrát pochopila, že herectvo je pre mňa to pravé. Milujem spoznávať samu seba prostredníctvom konania a emócií postáv, ktoré hrám.“

„Relax, to sú pre mňa tvorivé večery s priateľmi, ktoré ma inšpirujú na ďalšiu tvorbu.“

 

Autor: redakcia
Fotogaléria 


  • Aktuálne číslo

Brejk

 
 
 
 
Šport