Ako komunikovať so ženou: Desať efektívnych rád

Správne flirtovať predpokladá aj efektívnu komunikáciu.

Autor: Profimedia.sk

 
 
sex

Ako komunikovať so ženou: Desať efektívnych rád00

Množstvo mužov sa nikdy neučilo, ako sa správne rozprávať so ženami. Máme pre vás zopár tipov, ako ju prilákať a neodradiť.

Je to čudné, ale dokonca aj sebavedomí muži sú občas nervózni, keď majú do činenia s reprezentatívnou kočkou. Pričom v mnohých prípadoch sa všetko odvíja od správnej konverzácie. Keď sa trochu posnažíte, tieto zásady zvládnete ľavou zadnou.

Nebojte sa emocionálnych tém

Spomienky z detstva, budúce ambície, záľuby, rodinné tajomstvá – to všetko vás síce môže na smrť nudiť, ale ona sa o tom rozprávať potrebuje. Nebojte sa prejaviť svoje emotívnejšie alter ego, ocení to. Len sa, preboha, nerozplačte!

Prerušte ticho prvý

Ženy majú rady, ak sa muž nebojí viesť ich. Platí to aj o konverzácii. Ak vás zaujala, musíte aj vy zaujať ju. Trápne ticho uprostred rozhovoru je fatal error. Nikdy nečakajte, či náhodou ešte dačo nepovie, pokojne načnite novú tému.

Pozor na neverbálnu komunikáciu

Vyhnite sa pľutiu pri rozprávaní a iným nevhodným gestám. Nevrťte sa na stoličke a hlavne sa nikde neškriabte. Dajte pozor aj na to, aby ste sa na ňu príliš nelepili, na to bude ešte dosť času. Na začiatku by ju to však mohlo odradiť.

Vtip nerovná sa zábava

Baby milujú zábavných mužov, ale nie verklíkovačov vtipov. Najmä tých šťavnatých, nechutných a sexistických. Takže túto formu zábavy si nechajte radšej pre kamošov.

Dráždite ju

Ťahanie za vlasy a kradnutie hračiek - to, čo fungovalo kedysi v škôlke, účinkuje aj po rokoch. Pochopiteľne, v rafinovanejšej forme. Takže ju pokojne provokujte slovne a možno aj jemne fyzicky. Ale iba potiaľ, pokiaľ vám dovolí. Iba pre poriadok, narážky na tukové vankúšiky sa neodporúčajú ani ako fór.

Nebráňte sa intímnostiam

„Chcem ťa pretiahnuť, zlato“ je presne ten typ repliky, ktorú v tomto bode nemáme na mysli. Ženy však v zásade ocenia, ak rozhovor prejde do osobnejšej roviny a napokon sa nebudú brániť ani konverzácii o sexe. Všetko je vecou načasovania a štýlu. Jemné slovné dráždenie bez vulgarizmov ju nenechá apatickou. Iba ak by bola frigidná a extrémne prudérna.

Vyhnite sa prehnaným komplimentom

Šplechy o tom, aká je úžasná, múdra, vtipná, krásna a sexi môžu narobiť viac škody ako úžitku. Najmä ak ich dávkujete neuvážene. Šetrite komplimentmi. Naučte sa ich povedať v správnej chvíli a nech sú úderné a úprimné. Inak jej to bude liezť na nervy.

Neskrývajte identitu

Je dosť dôležité prísť na rande osobne a nie poslať svoje alter ego. Nepretvarujte sa a neskrývajte svoju osobnosť. Ak ste vášnivý a temperamentný, nech to vidí.

Dajte najavo sexuálny záujem

Žene treba džentlmensky povedať niečo, čo ju utvrdí v tom, že sa o ňu zaujímate aj v sexuálnej rovine. Veď ste s ňou predsa neprišli kávičkovať. Pozor, žiadne hardcorové reči! Pochváľte jej napríklad zadok alebo povedzte, že pekne vonia. Ak to neurobíte, riskujete, že vás ponechá výhradne v kamarátskej, ergo asexuálnej zóne.

Nevzdávajte sa

Prvý pokus nevyšiel? V prípade, že to nebola čistá katastrofa, ešte máte šancu. Alebo aj dve-tri. Ženy sú rady dobýjané. Takže bude chvíľu strúhať formu a napokon ju dostanete. Ak budete vytrvalý a zároveň spontánny. Dotieravcov nemá rád nikto.

Autor: brejk.sk/mb


  • Aktuálne číslo

Brejk

 
 
 
 
Šport