Pátrali sme po riešení odvekej chlapskej dilemy: Máme ho akurát?

Ideálna veľkosť mužskej je odveký rébus.

Autor: Profimedia

 
 
sex

Pátrali sme po riešení odvekej chlapskej dilemy: Máme ho akurát?00

Ukazovali ste si ich ako malí chalani? Merali ste si ho potajme? Ach, koľko radosti, ak vám sadol presne do ruky...

Možno máte pinďúra, možno vtáčika, možno riadnu kladu či nedajbože lobogo... Najhoršie je, ak máte malý penis. Položme si filozofickú otázku: „Čo je malý penis?“ To je taký, ktorý je menší než „podľa mojich predstáv“. Neveríte utešujúcim sloganom, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo, vyhýbate sa spoločnému sprchovaniu, saune, nudistickej pláži a nemysliteľné sa vám vidí naraziť si s malým pinďúrom nejakú babu.

Pracovité kolibríky

Aký ho mal Jánošík? Aký Janko Hraško? Nech už je to akokoľvek, slovenskí muži roka 2015 považujú za normu pätnásť centimetrov. Iní zasa dvadsať a ďalší aj viac. Miery sú to klamlivé, keďže nevyšla žiadna seriózna učebnica o vedeckom meraní penisov. A tak si ho Jano meria stoporeného, Ďuro visiaceho, Fero zasa len koniec chvosta, čo z tela vytŕča, pričom penis sa meria od lonovej kosti, čo mu zo dva-tri centimetre pridá na dĺžke.

To je dobrá správa. Zakomplexovaný muž sa tak dostáva do kategórie priemer, parametrami tromfne napríklad Vietnamcov, ktorí síce pripúšťajú, že ich kolibríky sú malé, ale jedným dychom dodávajú, že aj pracovité... Vyvstáva však otázka adresovaná slovenským mužom, či s priemerným budzogáňom možno chodiť na zálety. Vraj áno. Vraj dĺžka penisu nie je najdôležitejšia ani z pohľadu žien, čo tvrdia hlavne vtedy, ak chcú utíšiť partnerov bôľ prameniaci z dĺžky červiačika... A naopak, vraj „lobogo size“ prináša pri sexe bolesť – ale kto sa v tom má vyznať, keďže Mária Terézia si nepísala sexuálny denníček.

Presné miery

Na nedávnom európskom kongrese Spoločnosti pre sexuálnu medicínu predstavili zaujímavý projekt. Zaoberal sa zisťovaním priemernej dĺžky penisu pri erekcii v rôznych štátoch sveta, a to na základe presných meraní. Najlepšie dopadli Francúzi, s priemernou dĺžkou penisu pri erekcii šestnásť centimetrov. Taliani dosiahli pätnásť, Nemci 14,4, Brazílčania 14,5. Na opačnom póle sa umiestnili Američania s 12,9, Indovia s 10,1 centimetra a Kórejčania s 9,6. Slováci sa na tejto štúdii nezúčastnili. Vraj sa však môžeme zaradiť niekde medzi Nemcov a Španielov – čo sa dá ľahko odmerať, pretože každý Slovák vie, aký veľký je na tanieri španielsky vtáčik.

Klobása v plavkách

Kým si dobehnete pre meter, páni, vedzte, že kongres stanovil ideálnu normu penisu pri erekcii: štrnásť centimetrov! Ozaj, máte ho akurát? Ak nie, internet sa hemží zaručenými liekmi na predĺženie. Nech sa páči, účinnosť je, ako keď sa tabletkami predlžuje noha... Jediná nádej – dať si ho zväčšiť chirurgicky. Ide to, ale s rizikom nasledujúcej slabej erekcie. Po operácii sa vám síce bude pri stehne majestátne hojdať riadna klobása, prípadne si ju môžete uložiť na ľavú stranu v plavkách – ako spoločenské konvencie kážu –, taký predĺžený penis nadžgatý v plavkách či v slipoch určite rozpútava erotické fantázie žien... Ale zopakujme si, nestojí! Alebo stojí za málo a veľa vody s nadstaveným mľandravým vtákom nenamútite...
Zlatý Janko Hraško, čo poviete? A prečo nie, ak je šťastný v gašparkovom divadle...

Autor: Brejk/ Vladimír TURKOVIČ
Fotogaléria 


  • Aktuálne číslo

Brejk

 
 
 
 
Šport