Panic je nanič: 5 základných pravidiel, ako zbaliť babu

Netlačte na pílu a nepodceňte svoj vzhľad ani konverzáciu.

Autor: Profimedia.sk

 

Panic je nanič: 5 základných pravidiel, ako zbaliť babu00

Nájsť si k sebe reprezentatívnu kompatibilnú mačičku je menšia veda, ako by ste si mysleli. Základ umenia, ako zbaliť babu svojho života, je dobre vyzerať, dobre sa cítiť a správať sa tak trochu ako ignorant.

Ako je možné, že niekomu sa podarí zbaliť kočku bez zjavnej námahy a vy ste stále bez úspechu? Možno tlačíte tam, kde by ste nemali a iné veci zasa neviete dotiahnuť do konca. Skúste sa inšpirovať ako zbaliť babu v týchto piatich bodoch.

Ako zbaliť babu? Fyzický vzhľad

Bez dobrého základného kameňa vám vaša Eiffelovka spadne spolu s divokými predstavami príjemne strávených chvíľ s dvojníčkou Adriany Lima. Zámerne sa nebavíme o fyzických parametroch. Aj keď baby oceňujú vymakané ramená a tehličky na bruchu, to, že nemáte postavu futbalistu, vás vôbec nediskvalifikuje.

Základom je byť upravený – čistý, oholený a voňavý. Dobrá voda po holení dokáže urobiť výrazný posun v názoroch opačného pohlavia. Samozrejme, nič netreba preháňať. Vydepilované nohy, mejkap a oblaky vôňe rozťahané cez dve mestské časti vám môžu skôr priťažiť.

Ako zbaliť babu? Elementárna slušnosť

Zabudnite na všetky vtipné kultúrne vsuvky v podobe hlasných prejavov svojho organizmu, pretekov v pľuvaní a močenia z okna. Babám to väčšinou príde nechutné a netreba si kaziť reputáciu. Aj keď sa im páčia zväčša darebáci, na rande buďte za slušňáka.

Dávajte si pozor na vulgarizmy a určite vynechajte narážky na sex. Teda pokiaľ ju nechcete dostať iba do postele. Opäť platí pravidlo nič nepreháňať. Nažehleného panáka s pravítkom v krku fakt nechajte doma.

Ako zbaliť babu? Efektívna konverzácia

Pri jednorazovke je to väčšinou jedno, ale za normálnych okolností si zrejme nebudete chcieť nabaliť sliepku s IQ izbovej teploty. Takže je dosť dôležité, čo vám vylezie z úst a či vôbec. Pamätajte, že baby majú rady vtipných chalanov, nenútený humor bude teda vašou veľkou devízou.

Témy rozhovoru vyplynú aj zo spoločných záujmov. Ak má kočka rada U2 a pozerá Top Gear, ktoré vy zbožňujete, ste za vodou. Ak miluje aj futbal, asi ste sa večer dobre pomodlili...

Ako zbaliť babu? Nebuďte dotieravý

Berieme argument, že čo si človek jednoducho nezoberie, to nemá. Ale pri balení si treba zachovať chladnú hlavu a za začiatku aj elementárny odstup.

Nevyleťte na ňu ako Clinton na Lewinskú a už vôbec nie v prípade, že sa od vás viditeľne odťahuje. Naopak, dobrou stratégiou je jemná ignorácia, najmä ak zbadáte, že je jej nie ste celkom ľahostajný.

Ako zbaliť babu? Nechajte si tajomstvá

Čím lepšie dokážete tajiť podrobnosti zo súkromia, tým lepšie. Má síce právo vedieť, či ste zadaný, alebo či nebeháte po svete s tuberkulózou, vyklopiť však naraz celý životopis aj s číslom topánok, adresou, obvodom krku a počtom svojich ex nie je dobrá stratégia. Majte niečo aj zálohe.

Autor: brejk.sk/mb


  • Aktuálne číslo

Brejk

 
 
 
 
Šport