Parišková o svojich Vianociach v trojizbovom byte: Bude nám tesno

25. decembra 2016, 11:00
Tip redakcii

Moderátorka podľa našich informácií nedávno letela do Spojených štátov. Či sa na neutrálnej pôde pred sviatkami stretla s Kanaďanom Markom Sedlmairom (43), to však nevedno.

ANETA PARIŠKOVÁ (38).

ANETA PARIŠKOVÁ (38).

Autor: Emil Vaško

Na tému manžel a nekonečne dlho sa ťahajúci pokus o rozvod nechce hovoriť. Je však jasné, že počas sviatkov s ním nepočíta. „Tak ako aj minulý rok, pôjdeme na Vianoce do Košíc k rodičom. Natlačíme sa do trojizbového bytu – ja s mojimi synmi Gabkom, Dankom a Nathanom a príde ešte aj môj brat s manželkou a dieťaťom. Takže nám bude tesno, ale bude tam veľa lásky a smiechu,“ teší sa.

Hovorí nárečím

Aneta miluje tradície a snaží sa naučiť ich aj synov. Jedia bobaľky – niečo ako  dukátové buchtičky s tvarohom alebo s makom, kapustnicu a kapra. Vždy ho kupujú v predstihu, aby si deti užili, keď pláva vo vani. Záleží jej aj na tom, aby sa jej deti pri štedrej večeri vedeli pomodliť a poďakovať za jedlo. „Už vedia aj Otčenáš či Zdravas, ale ešte to musia cvičiť. Aj keď ja rozprávam aj zemplínskym nárečím, modlíme sa po slovensky,“ dodáva na záver.

 
Autor: Gréta Klimkovská, Katarína Čulenová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Parišková o svojich Vianociach v trojizbovom byte: Bude nám tesno
Gréta Klimkovská
Katarína Čulenová