Sladká veľkonočná výzva: Pozrite na tie úžasné torty našich čitateľov!

18
Chuťmeter:
 
 
VN: Veľkonočná výzva

Potešili ste nás! Čokoládová torta sa vám zapáčila až tak, že po sviatkoch ju plánujete piecť znova. S fondánom či bez neho, prípadne bez ozdôb – bude skvelá aj tak.

Víťazka Dana Legeňová

Vyskúšala som už viac Sladkých výziev a vždy ma nadchli! Sladká čokodobrôtka od Ivany Kurkovej nebola výnimka. Najviac som sa tešila na prípravu cesta, lebo ma zaujal postup, a tiež som chcela vedieť, ako bude korpus chutiť. Ingrediencie sa nádherne spojili a vznikla nefalšovaná cukrárska delikatesa. Na otázku vyzývateľky, či táto torta ozdobí náš sviatočný stôl, odpovedám jednoznačne ÁNO!

Ivana Kurková,autorka Sladkej výzvy

Erike Mičencovej sa torta mimoriadne vydarila, krásne vymodelovala zajka a pekné je aj jej zdobenie torty vajíčkami. Mária Chlpeková nápadito ozdobila tortu perníkmi a motýľmi a vydarila sa jej aj fotografia. U Gabriely Lacuškovej oceňujem dekorovanie podľa vlastnej fantázie – navrchu aj zboku vykrojila zajačiky vo vajíčkach. Vidno, že Veronika Szabados postupovala podľa návodu, jej zajko je veľmi vydarený. Martina Kaľavská zase zaujala jemnými farbami a zaujímavým zdobením.

Všetky vaše fotografie veľkonočnej torty nájdete na našom Facebooku a v galérii nášho článku. Pravidlá súťaže sú jednoduché: upečte tortu podľa zadania, ozdobte ju, odfoťte a pošlite na sladkavyzva@7plus.sk. Najnovšiu výzvu nájdete v aktuálnom čísle Dobrého jedla.

Cena pre víťaza

Gratulujeme víťazke veľkonočnej výzvy, Dane Legeňovej a posielame jej multifunkčný kuchynský mixér MixSy značky Zepter.

Všetky zapojené veľkonočné torty nájdete v našej galérii. Pokochajte sa!

Autor:

Súvisiace kategórie: 

Dobré jedlo

 
 
 
 
Sladká veľkonočná výzva: Pozrite na tie úžasné torty našich čitateľov!
DOBRÉ JEDLO/ Dobroslava BRUNOVSKÁ