Hladný Hollywood: Emma, Bradley či Jennifer sa diétou netrápia

09.11.2019
18
 

 

Dobrý vzhľad je súčasťou práce a väčšina hollywoodskych hercov a herečiek sa riadi zdravým životným štýlom. Ale ľudské chute sú nevyspytateľné, hamburger či hranolky nie sú tabu.
 

Jennifer Lawrence
Herečka z Hier o život nikdy nepovie nie kúsku pizze. Keď  sa však pripravuje na nový film, musí svoje chúťky potláčať a pravidelne cvičiť, na spoločenskej akcii sa o svoje jedlo podelila s okolosediacimi .JLaw miluje pizzu i hranolky a slabosť má pre tortillové čipsy jednej americkej značky.

Blake Lively
Blake Lively zo seriálu Gossip Girl nepočíta kalórie a počúva, čo jej telo potrebuje. Nevyhýba sa jedlám, ktoré miluje, pije však veľa vody, aby zvládla chute a neprejedala sa. Blake nevynecháva raňajky,  má rada vajce Benedikt a neexistuje dezert, ktorý by odmietla - najmä ak je to čokoládová suflé či horúca čokoláda.

Emma Stone
Emma Stone si dopraje zdravé potraviny - a to nielen preto, že musí. Sleduje foodblogerov, s jednými si dokona dohodla stretnutie po tom, čo ich rok sledovala. Nie je však tajomstvom, že má rada hranolky a často potrebuje kofeinový životabudič Miluje ružičkové kel a asi  bude jednou z mála, ktorá si ho dá aj počas vianočnej večere.

Bradley Cooper
Bradley Cooper jedol niekoľko mesiacov denne až 8 000 kalórií, aby pribral skoro dvadsať kíl pre postavu, ktorú získal vo filme  Americký ostreľovač. Cvičil síce 4 alebo 5 hodín denne, ale zároveň jedol každú hodinu.  Prezradil, že dni končil tvarohovým koláčom jeho babičky. Aj keď to môže znieť ako najlepšia vec, jesť viac ako dvojnásobok množstva odporúčaného pre normálneho človeka bolo ťažké.

Emma Watson
Emma Watson, známa Hermiona z Harryho Pottera tvrdí, že má rada jednoduchosť. Jej najobľúbenejšie jedlá pozostávajú z jednoduchých ingrediencií, ale sú  zostavené tak, aby chutili veľkolepo. Miluje taliansku gastronómiu a najmä čokolády. Pri varení sa neriadi receptami, ale vie, ako variť s vynikajúcimi ingredienciami. V rozhovore pre Marie Claire odhalila, že doma si rada pripravuje tortilly, ktoré naplní praženicou, salsou a guacamole. Jednoduché, ale chutné.

Autor: db
FocusMedia
Videorecepty
 
  • Aktuálne číslo

Dobré jedlo

 
 
Hladný Hollywood: Emma, Bradley či Jennifer sa diétou netrápia
db