Na večeru to isté, čo na obed: TOTO je 5 trikov krásnej a štíhlej Evy Mendes

10.04.2017
07
 

Nádherná herečka a mama dvoch rozkošných dcér žiari čoraz viac. Iste, je za tým aj mladší chlap, konkrétne sexi džentlmen Ryan Gosling, no o jej dokonalej figúre rozhodujú predovšetkým tieto rituály:

1. Na raňajky praženica

Eva nedá dopustiť na rannú porciu bielkovín. „K sýtym vajciam si odkrojím len kúsok celozrnného pečiva a som najedená až do obeda.“

2. Dvakrát za deň

Herečka zrejme varí vo veľkých hrncoch! Ani nie preto, že sú doma štyria, ale najmä pre jej ďalší osvedčený rituál. Večeria presne to isté, čo obeduje! Najčastejšie rybu a quinou s mega dávkou šalátu.

3. Veľa pije!
Za deň aj tri litre vody. „Bez nej a bez kapsúl s rybacím olejom by trpela nielen moja figúra, ale aj pleť,“ priznala v jednom rozhovore. Napríklad kávu srká len raz za deň – hneď ráno.

4. Jedlo je základ

… ale bez fitka to aj tak nejde! Ak Eva nenakrúca (alebo sa práve nechystá sprevádzať manžela na odovzdávanie Oscarov), poctivo v ňom drie trikrát za týždeň. V opačnom prípade potí krv až päťkrát týždenne. Obdivuhodné!

5. Hriechy s rozumom

Aj v Amerike bude Veľká noc. Evinou najväčšou slabosťou je čokoláda a sú dni, keď jej jednoducho neodolá. „Sladké však vždy radšej doobeda. Poobede sa brzdím a večer už na čokoládu ani nepomyslím.“

Autor: dobrejedlo.sk/KB
Videorecepty
 

Dobré jedlo

 
 
 
 
Na večeru to isté, čo na obed: TOTO je 5 trikov krásnej a štíhlej Evy Mendes
dobrejedlo.sk/KB