Nádherná Rihanna neznáša zeleninu: Aké sú jej životabudiče?

17.03.2017
08
 

Mladá, krásna, talentovaná, bohatá. Reč je o slávnej prominentnej barbadosskej speváčke, vlastným menom Robyn Rihanna Fenty. Vo svete patrí k najsledovanejším osobnostiam showbiznisu. Jej náročný životný štýl vyžaduje nielen železnú disciplínu, ale aj veľa odriekania čo sa týka stravovania. Musí sa držať presných pravidiel. Podľa diéty by mala jesť približne každé tri hodiny jedno malé jedlo. Poviete si, veď to nie je až také hrozné, ale keď neznášate zeleninu ako Rihanna, je to ťažké so zostavením jedálnička. Malým množstvám zeleniny sa aj tak vyhnúť nedá.

Jej figúra vyzerá výborne, tak ako to robí? Pomáha jej známa odborníčka na 5-faktorovú diétu Harley Pasternak. Jej princíp spočíva v tom, že konzumuje potraviny rozdelené do piatich skupín, podľa obsahu zahrnutých živín, to znamená sacharidy, bielkoviny, vláknina, tuky a tekutiny bez cukru. Jeden deň v týždni si ale môže vybrať na jedenie čo len chce a jedlo si môže naplno vychutnať. Raz za čas dobrou palacinkou obloženou ovocím iste nepohrdne.

Rihanna to má s diétou ťažké, keďže nemá rada zeleninu a miluje sladkosti. Ako sama tvrdí, sacharidy sú jej nepriateľom, ale ak ich neje tri dni, začína slabnúť. No a to je pri jej maximálne aktívnom spôsobe života a vyťaženosti náročné.

Každý máme slabosť pre nejakú dobrotku. Aj Rihanna priznala, že miluje mandľové maslo. Keďže odporučenie má od jej fitneguru Harley Pasternak, ktorá sa stará o jej stravu, môže si s chuťou zahryznúuť do chrumkavého toastu s mandľovým maslom a kúskami ovocia. Príjem bielkovín, horčíka a vitamínu E je splnený a aj chuťové poháriky si prídu na svoje. 

Autor: dobrejedlo.sk/BN
Videorecepty
 

Dobré jedlo

 
 
 
 
Nádherná Rihanna neznáša zeleninu: Aké sú jej životabudiče?
dobrejedlo.sk/BN