Za pol roka schudla celá rodina: Z týchto fotiek odpadnete! (FOTO)

12.01.2018
09
 

Kolektívne chudnutie sa vyplatí! Dokazuje to aj príbeh čínskej rodiny, ktorá si minulý rok zaumienila zhodiť kilá navyše. A podarilo sa! Po 6 mesiacoch sú z nich noví ľudia. Vypracované bruchá, úplne iné črty tváre. Žiari z nich pohoda a spokojnosť, uznajte sami...

Koniec alkoholu a nech žije ryža!
Iniciátorom zhadzovania bol 32-ročný fotograf Jesse, v tom čase ešte budúci otecko. Keď poprosil svoju mamu, aby sa k nemu a jeho tehotnej manželke nasťahovala (aby im po pôrode pomohla s bábätkom), prikvitol do ich domu aj budúci dedo. Ten len nedávno prestal piť alkohol a začal sa viac starať o svoje zdravie. Pridal sa k zvyšku rodiny, ktorá kompletne zmenila jedálny lístok - je v ňom minimum mäsa a kvantum čerstvej, ale aj dusenej zeleniny. No a dnes sú z toho, ako sa spolu zomkli a jeden druhého každý deň podporovali, nadšení nielen oni, ale aj ich susedia, priatelia, známi.

Ako to dokázali?
Samozrejme, zmeniť iba stravu nestačilo - všetci štyria podľahli športu. Začali rýchlou chôdzou, po niekoľkých týždňoch už behávali celé kilometre každý druhý deň. Ich telá sa postupne formovali drinou vo fitku. Dnes sa tešia z obdivuhodných tehličiek a tvrdia, že s novým životným štýlom neskončia. Nikdy. Čudujete sa?

Kliknite do galérie TU

Autor: kab
Videorecepty
 

Dobré jedlo

 
 
 
 
Za pol roka schudla celá rodina: Z týchto fotiek odpadnete! (FOTO)
kab