schudni

 

Cestuj podľa Dary: Vyberte sa do destinácií podľa obľúbenej speváčky

22. júla 201714:00
Dara vám prezradí svoje naj dovolenkové destinácie. Autor: Branislav Šimončík

Hosťujúca šéfredaktorka odtajnila najobľúbenejšie destinácie, do ktorých vyráža za relaxom a za zábavou.

>>Pozrite si namakané telo Dary Rolins, ktorá cvičí aj na cestách<<

Hudobná Havana

V Havane som bola prvýkrát pred pätnástimi rokmi a za ten čas sa tam nič nezmenilo. Retro atmosféra zostala a s ňou aj torzá krásnych domov a všetky tie staré „ameriky“ – autá roztrúsené po celom meste. A hudba? O nej sa nedá hovoriť, treba ju zažiť, pretože tu sa hudba zrejme narodila. Havana je čosi ako perla Karibiku a okrem toho, že v nej nájdete kopu chránených pamiatok UNESCO, je centrom nočného života a všetkých latino hudobných štýlov. Navštíviť klub alebo koncert je v tomto meste doslova povinnosť, no tie najautentickejšie sú koncerty pod holým nebom v podnikoch ako Cecilia alebo Don Cangrejo. Ak si chcete užiť romantickú večeru, určite odporúčam podniky na promenáde Malecon, ktorá sa tiahne pozdĺž mora.

Čítajte viac:

Speváčka Dara Rolins priznáva: Viem sa zrútiť aj niekoľkokrát za deň!

Ja mám rada reštauráciu Litoral a zvyšok noci odporúčam presedieť s kokteilom salsy, reggeatonu a kubánskeho rumu na terase Encuentra, kde zatvárajú až o šiestej ráno. Potom si treba užiť východ slnka nad Maleconom a všetko dospať na pláži. Aj keď sú obchody na Kube prázdne a bežný tovar tu normálnou cestou nezoženiete, v podnikoch na Malecone som videla ľudí oblečených pomaly lepšie ako ja. A keď navštívite diplomatický klub s umelou plážou Club Havana na Miramare, kubánsku kolísku si môžete odškrtnúť.

Čítajte viac:

Cestovanie ich baví: Slovenka Zuzka s Austrálčanom Brendonom poradia, ako na to

Rušné Los Angeles

Už pred rokmi, keď ešte nebola na svete moja dcéra, som sa zamilovala do Los Angeles. Dostalo ma svojou filmovou, ale najmä hudobnou atmosférou. V tomto meste len stačí sedieť niekde na terase alebo na pláži, sledovať svet naokolo a pripadáš si ako vo filme. Ja milujem najmä oblasť Venice Beach, kde je promenáda plná pouličných umelcov a muzikantov. A tunajšia atmosféra ma niky neprestane baviť. Len pár krokov odtiaľ je bulvár Abbot Kinney, dlhočizná ulica so skvelými reštauráciami. Naša obľúbená je Wabi Venice, pretože ja aj Laura milujeme suši.

V L. A. sa nedá obísť štvrť Melrose Place vo West Hollywoode, kde si občas doprajem nákupy v malej uličke Melrose. Butiky tam majú moje obľúbené značky Isabel Marant, Equipment aj Chloe. A hneď vedľa si dám kávu v kaviarničke Alfred Coffee, ktorá je naozaj kúzelná. Ak vám môžem odporučiť, zájdite aj do reštaurácie Cecconi’s vo West Hollywoode, kde naozaj skvele varia a máte šancu, že tu stretnete niekoho známeho, pretože toto miesto milujú aj hollywoodske hviezdy. A viete, odkiaľ je najkrajší výhľad na mesto? Z hvezdárne Griffith Park Observatory, ktorú milujem nielen ja, ale aj filmári. Nakrúcali tu La La Land či Charlieho anjelov. Po ceste z hvezdárne nezabudnite nakuknúť do krásneho amfiteátra Greek Theatre, v ktorom pravidelne koncertujú známi hudobníci. Keď som v ňom bola naposledy, hrali tu moji obľúbenci John Legend a Mary J. Blige.

Čítajte viac:

Vyskúšali sme na vlastnej koži: Letná dovolenka za 350 €?! Dajte si výzvu!

Dara Rolins je pravá fashionistka: Ktorých 5 kúskov najlepšie vystihuje jej módny štýl?

Divoké Bali

Túto krajinu milujem a posledné roky si svoj program vždy zadelím tak, aby sme tam každú zimu mohli s Lolou vyraziť aspoň na mesiac. Keď už za teplom cestujem takú diaľku, chcem tam zostať čo najdlhšie. Ostrov ma dostal svojou energiou aj tým, že má v sebe punkového ducha a je divoký. Priznávam, občas je aj trochu špinavý, ale o Bali sa hovorí, že turistu buď prijme, alebo nie.

Ak áno, nemá s hygienou žiadne problémy, a ak nie, musí si odkrútiť nevoľnosti, ktoré majú aj oficiálny termín Bali Belly. Ja však tento ostrov milujem a vždy, keď sem dorazíme, základňu máme v Kute, v Seminyaku. Je to tam o niečo rušnejšie, ale máme všetko na dosah. Uprednostňujem ubytovanie v bungalovoch s vlastným bazénom a kuchyňou, lebo keď sme niekde dlhšie, baví nás občas si niečo uvariť.

Cez deň trávime čas na pláži v beach kluboch Kudeta, Potato head, Finns a 707 Batu Belig. Ak sa nám žiada viac pokoja a romantiky, robíme si výlety do Bukitu, na Pandawa beach alebo na Lombok, no krásne sú aj Sundays beach club a Karma Kandara. Kvôli potápaniu cestujeme do Padangbai, kde v okdiversresort.com pracuje sympatická česká majiteľka Radka. Naučila potápať aj moju Lolu. A poviem vám, bol to obrovský zážitok pre ňu aj pre mňa. Na Bali sídli aj ďalšia zaujímavá česká partička našich šikovných kamarátov, ktorí veľmi úspešne budujú z kontajnerov štvrť Joshua district, kde sa dá prenajať ubytovanie za rozumné ceny. 

Viac fotografií sexi Dary Rolins, ktorá je známy tým, že aj na cestách po svete musí neustále cvičiť, nájdete v našej galérii.

Čítajte viac:

Dara Rolins ako značka: Prezradila nám, že okrem spevu ju živí ďalší biznis! O čo ide?

Túžite po netradičnej dovolenke? Zažite dobrodružstvo v hoteli na kolesách!

Trapasy pri cestovaní: Vieme, ako sa im v exotike vyhnete, aj ako si získate miestnych

Chystáte sa na dovolenku? Prezradíme vám, ako sa vyhnúť zbytočným zmätkom na letisku

Letuška Zuzana: Toto je mojich 6 životných TOPov! Inšpirujte sa!

autor: Danka Vilhanová

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Stopka pre vychudnuté: Budú extra chudé modelky vylúčené z móla?

Po francúzskych mólach sa už veru premávať nebudú. Nový zákon, ktorý Francúzi prijali, totiž hovorí jasnou rečou: Extrémne...

Slovenky majú skvelý vkus a máme dôkaz: Našli sme ho na uliciach, ktoré sú plné štýlových dievčat

Ešte niekto pochybuje o tom, že ženy na Slovensku majú vycibrený štýl?

Keď má chlap PMS: Prečo sa niektorým mužom mení nálada ako na hojdačke?

Má byť vyrovnaný, dávať pocit stability a bezpečia. Namiesto toho sa z milého chlapa v sekunde stane zúriaci tiger. A nie...

Obyčajný top je nuda? Emily Ratajkowski vám predvedie jeho COOL verziu!

Už vás nebavia obyčajné tričká, topy na ramienka či trendy letné topy, z ktorých vám vykúkajú ramená? Potom skúste originálny...

Ďalšie články
 
 
 
Cestuj podľa Dary: Vyberte sa do destinácií podľa obľúbenej speváčky
Danka Vilhanová