Chudnite štýlovo: Týchto 9 outdoorových aktivít budete milovať!

16. júla 201812:00
Ktorá z outdoorových aktivít je vám najbližšia? Autor: pinterest.com/pin/287386019955071844/

Keď sa povie slovo chudnutie, mnohí si predstavíme dni bez jedla, prísne diéty či hodiny strávené v posilke. Avšak, dá sa to aj inak! Vďaka týmto outdoorovým aktivitám budete chudnutie milovať!

Chudnutie nie je nič príjemné. Koho by predsa bavilo makať a ešte si ani nedopriať to, čo máte radi? Práve preto je dobré, ak sa rozhodnete chudnúť spôsobom, pri ktorom nebudete mať pocit, že sa musíte nútiť. Naopak, vyberte si chudnutie spôsobom, ktorý budete doslova milovať! Skvelým riešením je napríklad venovať sa outdoorovým aktivitám, pri ktorých budete mať skôr pocit oddychu než nemilej povinnosti. A ešte sú k tomu aj zadarmo!

1. TURISTIKA

Vôbec preto nemusíte chodiť do Tatier. Pekných miest je predsa všade dosť, stačí len mať oči otvorené dokorán. Môžete absolvovať celkom jednoduchú prechádzku cez najbližší les, dokonca sa počíta aj dlhšia prechádzka mestom. Hlavným cieľom je predsa hýbať sa!

foto: pinterest.com/pin/475270566902717541/

2. HIIT

HIIT tréning je doslova hitom! Jeho veľkou výhodou je, že spája vysoko intenzívny a intervalový tréning, ktoré sú spoločne maximálne účinné. Budujú kondičku, pomáhajú schudnúť, nevyžadujú si veľa času a navyše, úplne vám stačí, keď máte k dispozícii kúsok voľnej plochy a trošku odhodlania.

foto: Pinterest.com/Christina Stiehl

3. BEH

Ak nechcete, aby ste za beh platili ešte predtým, ako vôbec začnete, kašlite na bežecký pás. Vonku je predsa tak krásne! Stačí vziať tenisky, zatvoriť za sebou dvere a jednoducho začať.

foto: pinterest.com/pin/582723639260808250/

4. PLÁVANIE

Plávanie je jeden z najúčinnejších spôsobov pohybu a napriek tomu ho využíva len málo ľudí. Vybuduje nám kondičku, spevní svalstvo, vyrieši naše problémy s chrbticou a stuhnutým chrbtom. Vyskúšajte, určite neoľutujete!

foto: pinterest.com/pin/163325923966398038/

5. SCHODY

Skoro každý máme doma schody, alebo aspoň niekde v našej blízkosti. Prečo by ste teda kvôli cvičeniu chodili do posilky? Schody sú predsa úžasným prostriedkom na vytvarovanie našich nôh, stehien a dokonalého zadku. Len do toho, konečne by ste ich mali poriadne využiť!

foto: pinterest.com/pin/290271138476361449/

6. YOGA

Yoga je dnes jeden z najpopulárnejších spôsobov, ktorým si udržiavame telo nie len v kondícii, ale aj v rovnováhe. Uvidíte, že po pár dňoch pocítite účinky a navyše, budete sa cítiť akosi vyrovnane. Jediné, čo potrebujete je podložka na cvičenie a vaše plné sústredenie.

foto: pinterest.com/pin/AaS8Sn_9Did9NOd1oYMuXhWgjDevuBQT2B077Om-BQqbCUrCcsuw0sg/

7. CVIČENIE NA PLÁŽI

Momentálne je čas dovoleniek a práve preto je dobré uvedomiť si, že pláž nemusíme využívať len na fádne a bežné opaľovanie sa. Je predsa toľko aktivít, ktoré môžete robiť na brehu mora! Dajte si poradiť a aspoň občas si tu zacvičte. Uvidíte, že prekrásne prostredie vás nakopne k oveľa vyšším úspechom!

foto:pinterest.com/pin/527132331379789974/

Čítajte viac:

Nechcete mať kilečká navyše? Zbavte sa týchto nočných zlozvykov!

Leto v znamení pohybu: Dopraj si tento trojboj!

Sexi nohy ako modelka: Alessandra Ambrosio vám ukáže účinné cviky!

Joga podľa celebrít: Cvičenie, ktoré dokáže s telom zázraky

autor: aj

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Kensingtonský palác uverejnil oficiálne fotky z krstu princa Louisa: TOTO musíte vidieť!

Kate Middleton (36) a princ William (36) pokrstili pred tisíckami ľudí svojho novonarodeného syna princa Louisa (2 mesiace)....

Meghan Markle je očarujúca stále viac a viac: Hlasujte za jej NAJ outfit

Americká herečka Meghan Markle (36) sa od 19.mája tohto roku stala súčasťou britskej kráľovskej rodiny a odvtedy má nabitý...

TOTO že je jej matka? Evelyn ukázala spoločnú fotku s maminou: To je ale podoba!

Komička Eva "Evely" Krámerová je nám známa vďaka vtipnému videu o kunách, koré hľadala v Chorvátsku. Neprešiel dlhý čas...

HOT & CHIC plavky, ktoré TOTO LETO musíte mať: Inpširujte sa krásnou Andreou Verešovou

Leto je v plnom prúde a dovolenky sa blížia. Najdôležitejším kúsom v kufri sú plavky, poriadna zásoba plaviek! EMMA vám...

Ďalšie články
 
 
 
Chudnite štýlovo: Týchto 9 outdoorových aktivít budete milovať!
aj