schudni

 

Žije neuveriteľne zdravo, no zdravá nie je: Mladá žena trpí zákernou chorobou!

21. augusta 201720:00
Prečítajte si príbeh mladej Vicky! Autor: facebook.com/vicky.veness

Vicky Veness je mladá príťažlivá žena, ktorá vedie zdravý životný štýl, má prácu, ktorá ju baví, milujúceho snúbenca a navonok perfektný život. No zdanie občas klame a u Vicky to platí stonásobne. Jej dokonalé telo fitness trénerky totiž zvnútra zožiera zákerná choroba. V 30-tich rokoch má rakovinu.

>>Pozrite si fotky krásnej Vicky<<

Nefajčiarka a rakovina pľúc? To akosi nejde dohromady. Možno aj preto trvalo lekárom až 18 mesiacov, kým jej určili správnu diagnózu.

Pretrvávajúci kašeľ...

... bol hlavným symptómom, ktorý aktívnu Angličanku donútil dohodnúť si termín u lekára. Spočiatku mu neprikladala veľký význam, viedla predsa ukážkový životný štýl! Ako osobná trénerka mala vždy  dostatok pohybu, ktorý dopĺňala pravidelným behom a zdravou stravou. O fajčení ani nechyrovala, tak prečo jej neprechádzal ten otravný kašeľ, ktorý ju sprevádzal len zriedka, zato však nie a nie prejsť? Diagnóza lekárov bola jednoduchá, zrozumiteľná a dokonale uveriteľná: Astma. Tá by vysvetľovala Vickine príznaky a zhodli sa na nej viacerí odborníci. Ona sa však nenechala odbiť.

Čítajte viac:

Sila LÁSKY: Manžel Shannen Doherty sa stal jej anjelom strážnym

Niečo nie je v poriadku

Napriek upokojujúcim tvrdeniam lekárov, že ide len o astmu, ktorá s použitím vhodnej medikamentóznej liečby nebude mať výrazný vplyv na jej život, Vicky cítila, že niečo nie je s kostolným poriadkom. Rozhodla sa preto pátrať po príčine svojich ťažkostí. Keď sa však po neuveriteľnom jeden a pol roku (!) dozvedela pravdu, vytúžená úľava nenastala. Práve naopak. Na veľké prekvapenie lekárov i pacientky výsledky testov zneli jasne a neuveriteľne zároveň: Rakovina pľúc. Len v 30 rokoch a u nefajčiarky. Kto by to bol kedy povedal?!

Čítajte viac:

Toto je pravá láska: Keď dopozeráte VIDEO do konca, pochopíte...

Vicky varuje

Keď sa mladá fitnesska vyrovnala s krutou pravdou o svojom zdravotnom stave, rozhodla sa, že si ju nenechá len pre seba. Na svoj facebookový profil zavesila peknú a lichotivú fotografiu seba samej, na ktorej by nebolo nič zvláštne, nebyť rozsiahleho komentáru, ktorý k nej pridala:

Foto:facebook.com/vicky.veness

Čítajte viac:

Pozrite si príbeh mladej Lei, ktorá sa z bacuľky zmenila na krásnu labuť!

„Táto fotografia bola zhotovená len niekoľko hodín pred tým, než mi diagnostikovali rakovinu pľúc štvrtého stupňa. Mám 30 rokov, som osobná trénerka, bežkyňa a zdravo sa stravujúca nefajčiarka. Ak máte rakovinu, nemusíte nevyhnutne vyzerať choro aj navonok. Symptómy môžu byť nepatrné a môžu sa objaviť len zriedka.“

Ďalej spomenula mylnú diagnózu astmy, ktorou ju lekári viackrát odbili, a zdôraznila morálne posolstvo svojej správy. „Ak sa z akéhokoľvek dôvodu necítite dobre, nezáleží na tom, ako hlúpo si budete pripadať. Choďte k doktorovi, pýtajte sa a vracajte sa späť dovtedy, kým nedostanete odpoveď, ktorú potrebujete,“ zdôraznila Vicky potrebu ostrých lakťov, ktoré budete potrebovať, ak máte dočinenia s nedbalosťou zdravotníckych pracovníkov.

Na záver dodáva, že hoci to bol pre ňu fyzicky i emocionálne najvyčerpávajúcejší týždeň života, odmieta sa vzdať a je rozhodnutá bojovať za vyzdravenie. Sila a odhodlanie dýchajú aj z každej jej fotografie, ktorú si môžete prezrieť v galérii pod článkom.

Viac foto krásnej Vicky nájdete v našej galérii.

Čítajte viac:

Skoncová prezradila recept na úspech: Baby, toto robte a budete hviezdy!

Austrálčanka šokuje neuveriteľne mladistvým vzhľadom: Jej vek nikto neuhádne!

Drsniak Tom Hardy v slzách: Sexi herec stratil blízkeho priateľa

Sedenie je nové fajčenie: Neohrozujete ním svoje zdravie?

autor: st

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

FOTO Z tohoto sa vám zatočí hlava: Pozrite si tie najdrahšie šaty na svete, kto ich mal na sebe?

Pre niekoho obrovská suma, nad ktorou rozmýšla iba ak kupuje dom, teda skôr vilu, pre niekoho suma, ktorú dá za šaty. Pozrite...

Milujete nude líčenie ako Kim Kardashian? Toto je jej TOP 8 telových rúžov, ktoré používa

A niektoré z nich dokonca nezruinujú ani vašu peňaženku. Je výber nádherných odtieňov si zamilujete aj vy.

Komplexy? Už nie: My vám poradíme čo urobiť aby ste sa ich zbavili!

Zadok, prsia, brucho. Na pláži musíme ukázať všetko. Zabudnite na hanblivosť. Cítiť sa v pohode a krajšia je také jednoduché....

FOTO VNÚTRI Jedny z najkrajších nôh slovenského šoubiznisu: Pozrite sa, komu patria!

Tak ako sa hovorí, že vlasy sú korunou krásny, aj nohy sú časťou tela, ktorou sa veľa žien môže pýšiť. Krásne, dlhé, štíhle...jednoducho...

Ďalšie články
 
 
 
Žije neuveriteľne zdravo, no zdravá nie je: Mladá žena trpí zákernou chorobou!
st