Štýlová ofina bez ostrihania: Učešte si ju ľahko zo svojich vlasov!

07. apríl 201510:00
Ľahký postup zvládnete aj bez kaderníckych zručností. Autor: youtube.com

Ostrihať si ofinu môže byť naozaj odvážny krok v zmene imidžu. Nie ste si úplne istá? Blogerka vám ukáže tri skvelé účesy s falošnou ofinou, ktoré zvládnete raz-dva. A bez ostrihanie!

Skúste si najprv otestovať, či sa vám vôbec ofina hodí. Nemusíte si ani kupovať príčeskovú ofinu, ktorá aj tak pôsobí neprirodzene. Čo poviete na ofinu z vlastnej hrivy? Má to iba jedinú nevýhodu... Musíte mať vlasy minimálne v dĺžke po ramená, aby ste ofinu mohli pohodlne tvarovať. Tiež si nachystajte látkovú čelenku, ktorá vám dokonca štýlovo doplní outfit.

Vyberiete si romantický zapletený vrkoč nabok?

Alebo skôr na komplikovanejší dvojitý drdol, ktorý vám na hlave vytvorí objem?

Jednoduchým strapatým drdolom tiež nič nepokazíte!

Foto: youtube.com

Všetky detailné postupy si pozrite vo videu a odhodlajte sa na zmenu vizáže. A keď vás prestane baviť, ľahko ju rozpustíte!

O tom, že ofina je malá veľká zmena vizáže sa dočítate aj na Wanda.sk.

Čítajte viac:

Celebritné inšpirácie: Ako skrotiť ofinu na niekoľko spôsobov

autor: emma.sk
 

Olajkuj emmu

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy  
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy  
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy Na obzore je nový prísun financií a ak zvažujete novú investíciu, smelo do toho. Ak investujete do seba, vráti sa vám to niekoľkonásobne. V partnerstve nezabúdajte, že aj dávať je veľmi príjemné. Pozor na neúprimnosť! Môžu nastať chvíle, keď oklamete samy seba a začnete si nahovárať, že si nezaslúžite to dobré, a budete vnímať situácie po svojom. Smer: Buďte viac aktívne. Nečakajte na to, čo k vám príde a čo len tak dostanete. Dajte a dostanete dvakrát viac.
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy Každý boj nemusí byť víťazný. Niekedy stačí, keď sa z neho poučíte. Vo vzťahu zmeňte len detaily, nie priority, ktoré obaja máte.
Zdravie Na obzore je nový prísun financií a ak zvažujete novú investíciu, smelo do toho. Ak investujete do seba, vráti sa vám to niekoľkonásobne. V partnerstve nezabúdajte, že aj dávať je veľmi príjemné. Pozor na neúprimnosť! Môžu nastať chvíle, keď oklamete samy seba a začnete si nahovárať, že si nezaslúžite to dobré, a budete vnímať situácie po svojom. Smer: Buďte viac aktívne. Nečakajte na to, čo k vám príde a čo len tak dostanete. Dajte a dostanete dvakrát viac. ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy Financie majú zelenú, momentálne viete zhmotniť aj to, čo sa inokedy nedá. Stratiť však môžete vo vzťahoch. Zadaným môže naštrbiť vzťah tretia osoba a pre tie slobodné platí, že sa netreba nasilu tlačiť do vzťahu. Tvrdohlavosť a panovačnosť vás zbytočne môžu obrať o veľa energie. Smer: Uvoľnite sa pohybom a cvičením. Zvoľte si takú formu, ktorá vám bude najviac vyhovovať, a výsledkom bude uvoľnenie vnútorného napätia a stresu.
Zdravie   ...čítaj celé
Láska a vzťahy Nové začiatky sú vám naklonené viac ako kedykoľvek predtým. Môžete nájsť novú prácu alebo stretnúť nového partnera. odignorujte strach a buďte zvlášť pozorné k tomu, čo sa vám môže javiť ako nový začiatok, nech už je to v akomkoľvek smere. Zmeny sa ukazujú aj v stabilných partnerstvách, môže to byť aj obyčajná zmena správania. Smer: Prejavte sa tvorivo! Maľujte, tancujte, spievajte, robte čokoľvek, čo podporí vašu kreatívnu stránku.
Zdravie   ...čítaj celé
Láska a vzťahy Nové začiatky sú vám naklonené viac ako kedykoľvek predtým. Môžete nájsť novú prácu alebo stretnúť nového partnera. Odignorujte strach a buďte zvlášť pozorné k tomu, čo sa vám môže javiť ako nový začiatok, nech už je to v akomkoľvek smere. Zmeny sa ukazujú aj v stabilných partnerstvách, môže to byť aj obyčajná zmena správania. Smer: Prejavte sa tvorivo! Maľujte, tancujte, spievajte, robte čokoľvek, čo podporí vašu kreatívnu stránku.
Zdravie   ...čítaj celé
Emma hľadá novú tvár svetového modelingu.
 

Vychutnaj si so mnou letnú pohodu

 

Top3

Rebelky HORE BEZ: Bojovníčky za práva žien neváhajú odhaliť aj hrude!

Sextrémistky, feministky, ateistky, ale tiež mladé, krásne a drzé. Novodobé feministky ukážu všetko a nehanbia sa za...

Dress code v podaní PR manažérky: Ženskou klasikou nič nepokazím!

Tereza Law PR manažérka značiek L’Oréal, Garnier a Maybelline. Dozviete sa viac o jej štýle a či má vôbec predpísaný dress...

Nežné vábenie: Akvamarínová farba vás rozjasní & omladí na počkanie

Nežná farba, ktorá sa dokonale hodí k minimalistickému štýlu a jednoduchosti. Dá sa výborne kombinovať a jednoznačne...

Rýchlokurz šťastia pre každého: Neľutujte sa a začnite vnímať život

Ani vy ste sa nenarodili pod šťastnou hviezdou? Tak začnite na sebe pracovať! Šťastie sa dá totiž parádne natrénovať.

Ďalšie články