Vieme, kto stojí za svadobnou vizážou Ivany Surovcovej: Prezradil nám detaily!
17. júla 2017

Dokonalé líčenie nesmie v deň "D" chýbať žiadnej neveste. O to Ivaniné sa postaral náš známy odborník na ženskú krásu.

>>Viac foto zo svadby zaľúbencov nájdete v našej galérii.<<

Dnes už pani Gáboríková nenechala nič na náhodu a s prípravami na svadbu začal naozaj v predstihu. Jednou z nich bol aj výber vizážistu. 

Čítajte viac:

Novopečení mladomanželia Gáboríkovci: Odpadnete, keď zistíte, ako sa zoznámili!

Gáborík a Surovcová: Tromfnú svojou veselicou Adelinu svadbu roka?

Zverila sa do rúk nášmu multitalentovanému kolegovi Lukášovi Kimličkovi, ktorý už dlhé roky skrášľuje mnohé hviezdne dámy. Nenechali sme si preto ujsť možnosť vyspovedať ho a prezradil nám zopár detailov, ako im to spolu klapalo v deň "D".

"Iva si ma zarezervovala v dostatočnom časovom predstihu, chcela mať istotu že budem mať pre ňu volný termín. čiže som o svadbe vedel už dlho. Skúšku mejkapu a účesu sme nemali, keďže som ju niekoľkokrát líčil a preto vedela, že bude spokojná.

Čo sa týka účesu, tak ten som jej robil podla predlohy, ktorú mi poslala. Svadobný mejkap nechala úplne v mojej réžii. Vedela, že ju nalíčim jemne, tak ako sa jej to najviac hodí. Cely mejkap bol veľmi jemný, decentný bez tmavých liniek či umelých mihalníc. Ivanka je krásna aj bez líčenia, čize som jej spravil mejkap, ktorý je veľmi svieži a nepremení ju na úplne niekoho iného," prezradil Lukáš. 

Keďže je Lukáš aj Ivanin dobrý priateľ, strávil s nimi doslova celý svadobný deň. Užil si ho v hviezdnej spoločnosti Daniely Hantuchovej, s ktorou prišiel na obrad aj svadobnú hostinu. 

viac článkov
Vieme, kto stojí za svadobnou vizážou Ivany Surovcovej: Prezradil nám detaily!
ls