schudni

 

12 krokov k rozkoši: Doprajte mu 20 minút tantry a váš chlap sa zblázni!

02. novembra 201500:00
Pre koho je tantrická masáž vhodná? Autor: Shutterstock

Na konkurze máte pár minút na to, aby ste ukázali, že ste najlepšia. Rovnako je to aj pri tantrickej masáži penisu.

S tým rozdielom, že teraz nemusíte zaujať celú komisiu, ale len jedného ležiaceho chlapa. Všetko je na vás. Ak vás to bude baviť, ak mu to urobíte najlepšie, ako viete, zblázni sa od rozkoše a vy ste vyhrali nad všetkou konkurenciou v širokom-ďalekom okolí. Nezabudnite, že nejde o sex.
Masáž, ktorú máte pred sebou, sa ním nemusí končiť. Ide o to, aby ste mu venovali svoju pozornosť. Položte ho na posteľ, pustite príjemnú hudbu, rozvoňajte priestor a začnite sa s ním hrať. Nech sa to skončí akokoľvek…

1. Začnite hladkaním jeho nôh. Určite sa vyhnite pohlavnému údu, na to pozor. Aj najmenším dotykom by ste všetko pokazili. Takže, aj keby bol už od začiatku nenormálne vzrušený a vy by ste dostali nutkavú chuť schmatnúť ho rovno za penis, ovládnite sa a prejdite naozaj najskôr k nohám. Hladkajte ich najjemnejšie a najpomalšie, ako dokážete. Jemne a pomaly znamená asi tak desaťkrát pomalšie, ako by ste ich hladkali, keby šlo o obyčajné milovanie. Teraz totiž ide o niečo oveľa hlbšie. Idete sa sa stať najlepšou milenkou jeho života.

2. Asi po troch minútach, keď už na ňom budete vidieť, ako hlboko dýcha a čaká na každý váš pohyb, sa rukami presuňte k slabinám. Tie sú skvelou erotogénnou zónou. Ak ste to doteraz nevedeli, budete prekvapené jeho reakciou – vlastne môžeme povedať erekciou. Mnoho mužov dotyky v tejto oblasti vôbec nepozná, lebo sa o ne ich partnerky starajú málo. Väčšina žien si totiž myslí, že mužské erotogénne zóny sa začínajú a končia na penise, no to je hlboký omyl. Mužov vzrušujú dotyky aj na ďalších miestach. Jemne mu prejdite niekoľko ráz po sebe prstami napríklad miesto medzi hrádzou a stehnami a potom prejdite opäť jemne až k bruchu. Práve takto stupňujete jeho vzrušenie.

3. Hladkanie oblasti perinea – hrádze, čo je taký napnutý priestor medzi semenníkmi a análnym otvorom – je špecialitka. Ak sa naučíte toto miesto masírovať krúživými pohybmi, budete naozajstná bohyňa. Muži majú túto oblasť tela veľmi citlivú, stačí tlak a rýchlosť hladenia meniť podľa jeho reakcie. Sledujte ho teda, ako sa mu to páči.

4. V tomto leveli pokračujte masírovaním guliek. Zľahka ich uchopte a prevaľujte si ich v dlani, no masírovanie môžete striedať s hladením vnútorných stehien a bruška tesne nad penisom. Keď to budete robiť neprerušovane a rovnako rýchlo, bude mať neuveriteľne slastné pocity. A stále sa vyhýbajte penisu. Ak už bol muž vzrušený, v tejto fáze často nastáva uvoľnenie, tak sa nezľaknite, že ste urobili niečo zlé. Nie. Všetko fičí, ako má.

5. Začína to byť husté. Prichádza čas na jeho penis. Ale pozor – už aj jeho prvé uchopenie je zásadné. Takže chyťte koreň jeho penisu celou plochou ľavej ruky a jemne ho stlačte. Pravou rukou potom začnite po ňom prechádzať na zvyšku smerom hore. Pozor, pohyb hore a dole určite neskúšajte, lebo by hneď bolo po paráde. Platí pravidlo, že penis stláčate len v jednom smere hore.

6. Nasleduje „twister“. Pravačkou chytíte penis dole pri koreni a ľavou rukou rovno nad tou pravou pri žaludi tak, že ste oboma dlaňami uchopili celý penis. Keď ho takto držíte, zrazu naraz pohnete rukami v rozličných smeroch. A stále ho držíte! Nepúšťate! Výstižnejší ako twister pre tento úkon by možno bolo slovo žmýkanie.

7. Ani „zakladanie ohňa“ nie je ťažké a pre muža mimoriadne vzrušujúce. Robí sa tak, že hranami oboch dlaní sa dotknete koreňa penisu a posúvate sa hore smerom k žaluďu, akoby ste oň šúchali dlaňami. Muži milujú, ak sa im penis dokonca hojdá zo strany na stranu. Teraz sa rukou vráťte späť na vrchol a prejdite mu po ňom celou dlaňou. Neponáhľajte sa. Urobte to pár ráz za sebou. Po tomto je rad na medúzu, čo je jednoduchý trik. Na žaluď položte dlaň a prstami mu ho obchyťte kolom dokola, ako keď sa scvrkne medúza. Ak chodíte radšej na huby ako k moru, tak si skôr predstavte zavretú bedľu. Presne tak to urobte a potom mu jemne stiahnite predkožku. V tejto chvíli bude mať pocit, že sa zblázni.

8. Ďalším miestom, ktoré majú muži extra citlivé, je tá tenká uzdička na žaludi, tak sa na ňu zamerajte. Môžete ju jemne masírovať prstami, hladkať ju, ale aj jemne stláčať. Ale pozor! Naozaj veľmi citlivo.

9. Spojte palec aj ukazovák a tým krúžkom, ktorý vznikol, prejdite po penise odhora až ku koreňu. Tam na chvíľu zastaňte, lebo vtedy bude nenormálne vzrušený a vy budete mať pocit, že vybuchne. Môžete pribrzdiť, môžete ho jemne pohladkať po guľkách a trošku ho tak upokojiť.

10. „Čiapočku“ mu urobíte tak, že budete na striedačku jemne stláčať žaluď a hladiť penis celou rukou. Pozerajte sa na neho, ako reaguje, a robte to tak, aby ste mu spôsobovali čo najslastnejšie pocity.

11. Ak robíte túto masáž milovanému čoveku, zavŕšte ju týmto krokom. Bude to brať ako najväčšie vaše spojenie, ako najintímnejšiu vec, ktorú ste s ním doteraz robili. Dajte si jeho penis medzi svoje prsia a hlavu si uložte na jeho srdce. A vtedy mu rukami prejdite z penisu cez brucho až k srdcu, akoby ste mu rozotierali akúsi fiktívnu energiu od penisu k srdcu.

12. Toto je záver ako vystrihnutý z mužského erotického sna. Ak obaja chcete, pokračujte v radovánkach ďalej. Ak nie, ľahnite si vedľa neho a nechajte ho oddychovať. Nešlo totiž o to, aby ste si to rozdali, chceli ste mu najmä urobiť radosť. Ak má teraz chuť on urobiť radosť vám, nechajte ho, nech sa do toho pustí. Za to, čo ste pred chvíľou predviedli, si na odmene určite dá záležať.

Pre koho je tantrická masáž vhodná?

♥ pre páry, ktoré sa nevedia zbaviť pri milovaní stresu a napätia

♥ pre pánov, ktorí majú problém s vyvrcholením

♥ pre dámy, ktoré majú menší zážitok z milovania ako ich partneri

♥ pre tých, ktorí sa chcú viac intímne zblížiť

Čítajte viac:

Vezmite si kokosový olej aj do spálne: Lepší lubrikant ste nezažili!

autor: EMMA/Žaneta SCHNIEREROVÁ

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Zdravá & krásna Zlatica Puškárová: Vzdala sa svojej vášne a stavila na beh

V prípade moderátorky Zlatice Puškárovej rozhodne neplatí, že vodu káže a víno pije. Už niekoľko rokov je tvrdou vyznávačkou...

Horoskop na november: Panny, užívajte si viac spoločenský život

Čo si pre vás pripravil chladný mesiac? Zo života sa vytratia falošné ilúzie, čo bude ťažkou skúškou vašej psychiky.

Denim story: Tieto ikonické džínsové kúsky nikdy nevýjdu z módy!

História sa opakuje! Midisukne, "zvoňáky" aj rockové bundičky. Denim je nesmrteľný a jeho príbeh sa cyklí a cyklí a cyklí......

Vitajte v mojom šatníku: Známe Slovenky odhalili tajomstvo svojich skríň

Každá robí niečo iné, no jedno majú spoločné. Milujú módu. Šesť inšpiratívnych žien exkluzívne pre EMMU ukázalo svoje...

Ďalšie články
 
 
 
12 krokov k rozkoši: Doprajte mu 20 minút tantry a váš chlap sa zblázni!
EMMA/Žaneta SCHNIEREROVÁ