Hodíte sa k sebe? To, či ste pre seba stvorení vám prezradí vaša krvná skupina

12. júna 201812:00
Hodíte sa k sebe? Stačí vám vedieť jeho krvnú skupinu! Autor: Shutterstock

O tom, ako nás ovplyvňujú krvné skupiny ste iste počuli už veľa. Najčastejšie sa spomínajú v súvislosti so stravou a chudnutím. Dá sa z nich však určiť aj to, či vám to s partnerom bude klapať, alebo pôjdete od seba.

Podľa dávnej tradície sa kedysi v Ázii odoberala snúbencom krv ešte pred vstupom do manželstva. A ak sa ich kvapky krvi spojili v jednu, tak boli pre seba vhodní a mohli zväzok uzavrieť. Moderná veda dnes už vie, že kvapky krvi by nestuhli, len ak by sa stretli dve rovnaké skupiny. Ázijská tradícia je však presne opačná, alebo skôr mala byť. Podľa psychohematológie sú ideálnym párom totiž práve dvojice, ktoré majú rozdielnu krvnú skupinu a nie rovnakú.

AK STE A, HĽADAJTE 0 A B

Pokojná, vyrovnaná a príjemná krvná skupina, ktorá sa však môže otočiť, ak príde nečakaná zmena. A-čka totiž neznášajú stres a nechcú byť ani priebojné. Ak sa oni sami pre niečo rozhodujú, trvá im to dlho a výsledku prídu vždy racionálnou analýzou. Preto ak ich niekto, najčastejšie partner, tlačí do vyjadrenia, môžu impulzívne vybuchnúť. Tam kde im príroda nenadelila v psychickej sile, im totiž nadelila na sile fyzickej. Všetky tieto vlastnosti ich vedú k partnerovi s nulkou, ktorý všetko rozhodne a vybaví za nich. Hoci krvná skupina O ako vodcovská skupina ich tiež niekedy tlačí, A-čko vie šikovne uniknúť, a to ich na sebe navzájom baví. S B-čkom ich zas spájajú fyzické predispozície, čo sa v bežnom živote môže prejavovať podobnými športovými záujmami. Len AB nie je pre nich vhodné, pretože je to až príliš komplikované.

AK STE B, HĽADAJTE A A AB

Ľudia s krvnou skupinou B sú trpezliví, praktickí a racionálni. Hoci sú citliví, neradi to dávajú najavo. V partnerstve potrebujú byť dominantní a hľadajú si slabšiu druhú polovičku. Trpezlivosť sa u nich často môže prejaviť aj ako pomstychtivosť. Ak ich totiž niekto zradí, vedia si naplánovať odplatu a počkať si na ňu. A-čko je preto pre nich vhodné, lebo nemá až takú psychickú odolnosť, takže si s nimi môžu robiť tak trochu čo chcú. Pre skupinu AB, ktorá je tiež vhodným partnerom, je zas typická emočná nestabilnosť. A z tohto je jasné, prečo nulky nemôžu byť ch partnermi. Sú príliš silní, samostatní a dominantní na to, aby sa AB-čku podriadili.

AK STE AB, HĽADAJTE 0 A B

Táto krvná skupina vznikla ako posledná, je teda najmladšia, a pre jej nositeľov sú typické kombinácie vlastností skupín A a B. Sú teda plní vnútorných rozporov, nie sú veľmi psychicky silní, často im chýba sila a vôľa. Pozitívnou stránkou však je však ich úprimnosť a priateľskosť. Vo vzťahoch však pozor, tak ako sa zaľúbia, môžu sa aj rýchlo odľúbiť. Neverný dokážu byť kedykoľvek, ale neveru vedia aj odpustiť. Preto sa k nim hodí bojovný partner v podobe krvnej skupiny 0, ktorý ich bude mať pevne v rukách. Aj B-čko chce byť v láske dominantné, a to im môže stačiť na vytvorenie dlhodobejšieho vzťahu. Jediným nevhodným partnerom tak ostáva krvná skupina A, ktorú zničili svojou premenlivosť.

AK STE 0, HĽADAJTE A A AB

Ide o najstaršiu krvnú skupinu, ktorá bola na svete ako prvá. Vlastnosti bojovníkov u týchto ľudí ostali dodnes. Neznesú rutinu, potrebujú riskovať a stále nejakým spôsobom o partnera bojovať. Záujmy majú rôzne, a je ich veľa, takmer žiaden však nie je hlboký, skôr sú všetky povrchné. Čo sa týka vernosti, nepodvedú partnera len ak im dáva všetko, po čom túžia. A túžia nie len po cite, ale aj dokonalom fyzickom splynutí. Aj preto je pre nich nevhodný partner so skupinou B, keďže pre toho je typické byť pokojným a skôr ako bojovať, radšej taktizovať. Naopak, také krvné skupiny ako AB sp mixom A-čka a B-čka, takže sú dostatočne premenlivé pre nulku, ktorá môže o nich neustále bojovať. A-čka ich zas lákajú tým, že potrebujú nezávislosť a sú silné individuality.

Čítajte viac:

Problémy vo vzťahu? TOTO je 5 najčastejších a vieme, ako ich riešiť!

Baby, smola! Jeremy Meeks, ktorý je označovaný ako najkrajší väzeň sveta, sa stal druhýkrát otcom

9 vecí na mužoch, ktorým nevieme odolať: TOTO si na nich všímame!

Nie sú takí COOL, ako sa tvária: MILENIÁLI odkladajú svoj prvý sex a boja sa vzťahov

Sex v aute: Vďaka týmto radám si ho skutočne užijete!

autor: deniss

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Rita Ora radikálne zmenila imidž: Blond vlasy sú už minulosťou, je z nej poriadna dračica!

Britská speváčka, skladateľka a herečka Rita Ora (27) sa rozhodla zmeniť svoj imidž. Z jemného blond dievčatka je teraz...

Zuzana Belohorcová má doma poriadny talent: Pozrite, čo dokáže jej dcéra!

Bývala moderátorka Zuzana Belohorcová (42) sa už dávno rozhodla opustiť Slovensko a presťahovať sa do slnečného Miami....

OTECKOVIA pozývajú na Nestville Open Fest

Na Nestville Open Feste to nadupaným hudobným programom, na ktorom sa predstavia najpopulárnejší interpreti Slovenska...

10 NAJkrajších pláží Talianska: Kvôli priezračnej vode nemusíte cestovať ďaleko

Taliansko zrejme navždy zostane dovolenkovou klasikou, ktorá ponúka všetko, čo si len môžeme priať. Krásna príroda,...

Ďalšie články
 
 
 
Hodíte sa k sebe? To, či ste pre seba stvorení vám prezradí vaša krvná skupina
deniss