schudni

 

Miláčik, si drevo: Čo povedať chlapovi, ktorý nestojí v posteli za nič?

10. januára 201700:00
Chlap nemusí byť v posteli vždy majster sveta... Autor: Shutterstock

Čo robiť, ak to s ním v posteli nie je žiadna výhra a orgazmus už hľadáte len v slovníku cudzích slov?

Tak čo, aký som bol? Zákerná otázka, najmä ak sa vás to opýta chlap, s ktorým ste si vôbec neužili. Môžete mu spievať ódy na tému - ty si ten najúžasnejší milenec, alebo mu naservírujete šokujúcu pravdu, že vaše pátranie po orgazme opäť skončilo neúspešne. V prvom prípade mu ego narastie až po plafón, v tom druhom uštedríte riadne zaucho jeho sebavedomiu. V tom prípade môžete dopadnúť ako moja známa Lucia, ktorá si po sľubnej noci so svojím novým milencom neodpustila poznámku, že nad ňou vedie jedna nula. Odvtedy sa neozval. Pokašľala to poriadne, pretože pri sexuálnej premiére sa takáto úprimnosť nevypláca. Tak kedy vlastne môžeme hovoriť v posteli pravdu?

Čítajte viac:

Buď môj SEX FRIEND: Aj priateľstvo s benefitmi musí mať svoje pravidlá!

Muž, ktorý je láskou vášho života

V posteli nesimulujte

Tu platí jednoduchá rovnica - čím viac milujete, tým máte menšie právo tváriť sa, že zažívate orgazmus storočia, zatiaľ čo po rozume vám práve behá zoznam zajtrajšieho nákupu. A čím viac milujete, tým by ste mali byť k partnerovi úprimnejšia. Prečo? Lebo klamstvom v posteli sa ničí dôvera, ktorá sa vo vzťahu vytvorí. A aj preto, lebo ak mužovi svojho života budete do hlavy vtĺkať, že je ten najúžasnejší milenec, hoci v skutočnosti sa z neho vykľulo posteľové nemehlo, nikdy sa to nedozvie a vy postupne začnete už pri slovíčku sex zívať od nudy.

Takže ak zrazu po pár rokoch na svojho chlapa nemáte chuť, alebo sa vám to s ním pod perinou prestáva páčiť, treba ísť s farbou von. Samozrejme, nie hocijako ani hocikedy. Ak mu to šplechnete do očí v momente, keď sa práve snaží objaviť vašu ďalšiu erotogénnu zónu, zbytočne ho tým zraníte. A určite túto správu nevytaste pri hádke. Vety typu „ideš mi na nervy! Ak je niekto v posteli taký nemožný ako ty, nemá právo kritizovať, že moje cestoviny sú rozvarené..." Treba na to ísť nenápadne, napríklad vetou - zlatko, čo keby  sme vyliezli zo spálne a skúsili to v kuchyni? Vtedy "zlatko", aj keď prišiel z Marsu, pochopí, že váš sexuálny život potrebuje nový vietor. Alebo ho skúste prekvapiť a keď sa večer bude vracať z práce, otvorte mu len v župane. Áno, otrepaná rada, ale zaručene funguje lepšie ako tvrdá kritika na chlapské posteľové schopnosti. Čo si budeme nahovárať, to, či nám to klape v sexe, máme v rukách najmä my.

Čítajte viac:

Klasický sex už nie je sex: Prečo prekračujeme limity, ktoré boli voľakedy tabu?

Muž, ktorého ste práve spoznali (a je nesmelý)

Povzbuďte ho neškodným divadielkom

Šplhať sa po stene od rozkoše pri niekoľkonásobnom orgazme? Takéto rozprávky zrejme nezažívate až tak často, najmä ak je vaším erotickým sparingpartnerom chlap, ktorého poznáte dva týždne aj s cestou. Dotyčný sa najmä pri sexuálnej premiére tak snaží previesť svoje umenie, až to môže dopadnúť katastrofálne. Predovšetkým pre vás. Žiadny chlap to síce ani s pištoľou pri hlave neprizná, no ak mu na vás aspoň trochu záleží a páčite sa mu, z vašich prvých spoločností nocí je v poriadnom strese. Tak ako vy máte strach, či nedostane šok, keď zbadá, že z vašej z pušapky vykukli len jednotky.

Čo s tým? Nič nepokazíte, ak mu na prvýkrát predvediete malé divadielko doplnené o niekoľko neškodných vzdychov. Tu platí, že simulovať znamená stimulovať. Vášho novopečeného milenca to povzbudí, viac sa odviaže a stresom nabitá atmosféra sa uvoľní. Ale pozor, ak spolu zostanete a nesmelý nápadník sa postupne presunie do kategórie Muž vášho života z vyššie spomenutého odseku, je načase zmeniť stratégiu. Nechcete predsa čakať do menopauzy so správou, že vás vzrušuje menej ako nový diel obľúbeného seriálu.

Čítajte viac:

Pomóc, v posteli nestojí za nič! Ako riešiť problém, keď si sexuálne nesadnete?

Muž, ktorého ste práve spoznali ( a tvári sa ako majster sveta)

Bez milosti s pravdou von

Egoista v posteli? Nie, vďaka. Pri dobrom sexe platí, že v posteli to musí byť fifty -fity a všetko, čo dáte, by ste mali dostať naspäť. A ak váš nový sebavedomý objav toto základné pravidlo neovláda a ide mu len o to, aby sa poriadne vybúril on, nezaslúži si zľutovanie. A ani to, aby ste sa pred ním pretvarovali a hereckou etudou - aaach, si úžasný milenec - masírovali jeho už aj tak napumpované sebavedomie.

Ak krásavec pod perinou myslí iba na seba, nech si vašu kritiku poriadne "vyžerie". Niekedy stačí tváriť sa znudene až neprítomne a ak stále nepochopí, že má problém, skúste počas jeho akrobatického cvičenia šplechnúť nenápadnú poznámku v duchu - túto izbu treba vymaľovať, strop je už celý popraskaný. Ak dosahuje aspoň priemerný stupeň inteligencie, pochopí, že vaše šance na dosiahnutie orgazmu sú mizivé a možno sa zmobilizuje. Lenže čo keď mu to stále nedochádza? Potom vytaste silnejšiu zbraň a na rovinu sa ho opýtajte, či je v pohode. „Ja necítim vôbec nič." Ak ani potom svoje nudné rytmické narážanie "dnu a von" nemá v pláne vymeniť za nič kreatívnejšie, navrhnite mu, aby si nabudúce kúpil radšej nafukovaciu Anču. Lebo s vami už ďalšie "nabudúce" určite nebude.

Čítajte viac:

Bolestivý sex je nočnou morou všetkých žien: Tu je 10 možných dôvodov prečo!

autor: emma.sk/DV

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Channing Tatum nemá zábrany: Pochválil sa nahou FOTO svojej spiacej ženy!

Neuveriteľné, akou fotografiou sa pochválil americký herec na svojom instagramovom profile! Mnohých fanúšikov tým...

Tieto fotky vás rozosmejú: Mačky, ktoré pózujú ako pin-up girls nemajú chybu!

Kto by nemiloval rozkošné mačky, ktoré sa tvária tak milo, ale občas vedia poriadne vystrčiť pazúriky. A ak máte radi aj...

TOP 10 rób Plesu v opere: HLASUJTE za dámu, ktorá vás najviac očarila!

Ples v opere je každoročná veľkolepá udalosť, ktorá zároveň odštartuje plesovú sezónu na Slovensku. A dámy sa ako vždy...

Bacuľka fitneskou: Keď uvidíte FOTO, výhovorky vám už nepomôžu!

Tridsaťtriročná Kanaďanka je dôkazom toho, že všetko sa dá, keď sa chce. Nielenže porazila svoju nadváhu, ale vďaka pevnej...

Ďalšie články
 
 
 
Miláčik, si drevo: Čo povedať chlapovi, ktorý nestojí v posteli za nič?
emma.sk/DV