„Nie som žiadna šľapka,“ hovorí Silvia, no za sex si nechá platiť: Džob spoločníčky jej skvele vynáša

16. augusta 201811:00
Prostitútka či spoločníčka? Vraj to nie jedno, ale.. Autor: Shutterstock

Dokáže byť aj verná, dokonca aj niekoľkým mužom naraz. Silvia je platená spoločníčka. Alebo kurtizána 21. storočia?

So Sisou ma zoznámil kamarát Vlado. Básnil o nej ako o láske svojho života a tvrdil, že inú ženu pri sebe už nechce. Bola krásna, vyznala sa v umení, v hudbe, mala skvelý zmysel pre humor a ešte lepší zadok. Aj mne bola sympatická a v duchu som si hovorila, že tá baba má niečo do seba. Videli sme sa párkrát, skôr sa stretávala s Vladom. Ale len na netradičných miestach, na ktoré nikto iný nechodil. Tak to chcela ona. Vraj má sociálnu fóbiu, strach z ľudí a on to akceptoval. A tak organizoval pikniky v parku, prechádzky o tretej v noci pri Dunaji, žúrky na opustených parkoviskách či víkendové výlety do hôr. Vtedy netušil, že Silvia hru na "tajňáša" vymyslela pre istotu. Len aby ju náhodou niekto s jej novým priateľom nestretol.

Čítajte viac:

Chcete zažiť skvelý sex? Vďaka týmto 5 radám to pôjde hravo!

Kamoška či konkurentka? Vašu BFF chlapi obletujú a vy ste pre nich vzduch? Ups, máte problém

Ambiciózna

Vladovi bola jeho krásna priateľka vzácna, veď ju videl len dvakrát týždenne a navyše bola vždy plná tajomstiev. Keď jej zazvonil telefón, bežala ho zdvihnúť do inej izby. Kupovala mu drahé darčeky, hoci nikde nepracovala a vždy mu pripomínala, že jej nesmie spraviť cucflek. Bolo mu to síce čudné, ale všetko pochopil, keď raz uvidel svoju priateľku sedieť v luxusnej reštaurácii s iným mužom. Bozkávala sa s ním, hoci by pokojne mohol byť jej dedkom. "Nemám ti čo tajiť, aj tak by si sa to raz dozvedel, lebo sa tohto života nevzdám. Mám aj iných mužov. Ich však neľúbim. Oni mi len finančne pomáhajú a ja im za to z času na čas robím spoločnosť. Veď tie naše výlety a darčeky boli práve z ich peňazí," priznala sa mu. Zostal v šoku a nechcel vedieť nič o tom, s kým sa jeho láska delí o posteľ. Sisa však naliehala, aby zostal. Veď v byte, ktorý jej platí jeden z jej štedrých sponzorov, pokojne môžu bývať spolu. "S týmito mužmi spávam, ale milujem iba teba. Ber to tak, že to je moje zamestnanie a slušne v ňom zarobím. Na nás oboch. Ale musím byť disciplinovaná a to, že sme spolu, sa nikto nesmie dozvedieť," presviedčala ho o výhodách takéhoto života. Mimochodom, starší muž z reštaurácie bol len jeden z jej sponzorov, aj keď si naivne namýšľal, že má na ňu exkluzívne práva. "Nech si nemyslí, že tá tisícka mesačne, ktorú mi platí, je moja cena. Tá je oveľa vyššia. Ale teba ľúbim, od teba by som nevzala ani cent," tvrdila Vladovi, ktorý tieto slová nedokázal predýchať. Rozišli sa a ja som ju odvtedy nestretla. Až kým pri mne jedného dňa nezastavil čierny Range Rover, ktorý šoférovala. "Sadaj. Už sme sa milión rokov nevideli!" radostne skríkla a zvedavosť ma prinútila nastúpiť do jej auta. A vypočuť si jej príbeh.

Dieťa za 100 000 eur

Na prvý pohľad jej naozaj nič nechýba. Vlastní dva luxusné byty v centre mesta, auto za vyše sto tisíc a na účet jej prichádzajú každý mesiac skoro štyri tisícky. Aj exotické dovolenky a nákupy v európskych metropolách partia k jej bežnému štandardu. „Už som za vodou. Všetko je napísané na mňa. Rozmýšľam, že by som s tým pomaly aj sekla a našla si niekoho, kto ma bude mať naozaj rád," priznala sa mladá žena, ktorú si takto vydržiava hneď niekoľko milencov. Od jedného z nich dokonca dostala "životnú" ponuku. „Je to poriadne zazobaný Rakúšan. Našla som ho na nete. Vidíme sa dvakrát do mesiaca, takže sú to fakt ľahko zarobené prachy. Navrhol mi, že ak mu porodím dieťa, dostanem 100 tisíc. " Vraj je to najlepší obchod, aký sa jej môže naskytnúť. A tak nad tým stále rozmýšľa. Jej známa porodila jednému ženatému bratislavskému podnikateľovi dcéru a dostala štvorizbový byt. „Trošku ju to mrzelo, lebo jej povedal, že keby to bol chlapec, dostala by dom. Ale je šťastná, že sa podarilo aspoň to dievča. Veď malú aj tak celé dni stráži pestúnka a postavu má už takú ako predtým. Takže pohodička," mávla rukou, na ktorej sa rblietali hodinky značky Breitling v cene asi osemtisíc.

Čítajte viac:

LETNÉ LÁSKY: Prečo nevydržia? Lebo sú v tom hormóny vzbúrené od slnka a vyblednutý mozog

Dievčatá do háremu

Aj vám vŕta hlavou, ako sa tieto slečny k takýmto štedrým mužom dostanú a ako v praxi vyzerá ich biznis? Dnes predsa nežijeme v časoch, kedy si šejkovia kupovali do svojho háremu nové ženy. „Keď sa pohybuješ v týchto kruhoch, je to ľahké. Dôležité je dostať sa sem," dozvedela som sa od Sisinej sestry Lýdie. Samozrejme, za tento skvelý džob je jej vďačná. „Ja teraz spávam s jej bývalým, takže sa to len posunulo na mňa. Mám ešte jedného, ten je z Česka. Samozrejme, že o sebe nevedia, to je najdôležitejšie. Musia mať pocit, že sú jedineční," vysvetľuje mladšia sestra. Tá zatiaľ "nekope" najvyššiu ligu a zarába oveľa menej, ako by mohla. Nevie totiž cudzie jazyky. „Najlepší sú Rakúšania a Nemci, ale s nemčinou som to už vzdala. Radšej sa učím angličtinu, veď tou hovorí celý svet. A Reicherov nech si nechá Sisa."

Vymňaukaný kabriolet

Platené spoločníčky svojich "živiteľov" delia na dve skupiny. Jedni vraj myslia srdcom a tí druhí penisom. „Máme známu, ktorá fakt vie, ako na nich. Hrá na city a zarobí aj sedemtisíc mesačne. Muža vždy pozorne počúva už na prvom stretnutí a doma si robí poznámky o všetkých dôležitých veciach, ktoré spomenul. Potom si ich naštuduje na internete a jasné, že ho ohúri svojimi vedomosťami." Taktika týchto žien je založená aj na komplimentoch a rešpektovaní súkromia. Intímne otázky na tému rodina či práca sú tabu, podobne ako výčitky. "Muž musí mať pri mne pocit, že je fantastický, že je to najlepšie, čo ma v živote stretlo. Na jeho trápnych hláškach a sprostých hláškach sa často nahlas smejem, ale myslím si o ňom svoje." Lýdia tvrdí, že záleží aj na vizáži, no najdôležitejšia je schopnosť komunikovať. Vypýtať si najnovší telefón alebo šaty z Alizé o v prvom týždni stretávania by bolo absolútne nevhodné, dievčatá musia mať trpezlivosť. A všetko sa vraj rozhodne pri prvom sexe. Ten musí byť vzrušujúci a vášnivý. "Najťažšie je to s chlapmi, ktorí ma nepriťahujú. Spávala som s jedným šesťdesiatnikom, ktorý mal problém s erekciou. Vzrušil sa len vtedy, keď som mňaukala," opisuje svoju avantúru za peniaze a priznáva, že svoj prvý kabriolet si doslova vymňaukala. Čudné priania mužov však pre mladé mamonárky nie sú jediným problémom. Zabrať im dá aj predstieranie orgazmu. „Nie je to také ľahké, ale sme už profesionálky. Muž si myslí, že som v siedmom nebi, je hrdý ako ma dokonale spravil, a ja zatiaľ myslím na novú kabelku," vykĺzlo z Lýdie, ktorá vraj pri sexe kričí ako o dušu. Chlapom sa to páči, veď s manželkou poznajú už len nudný sex z povinnosti.

Čítajte viac:

Som SINGLE, lebo chcem: V Amerike sú slobodné baby IN. Hrozí podobný trend aj u nás?

Latino lover: Je Temperamentný. Divoký. Opálený. Sex s ním je úžasný. Tak prečo sa s ním nedá žiť?

Nie sme prostitútky

Obe dievčatá sa považujú za platené partnerky a slovo „prostitútka“ ich uráža. Vraj sú oveľa férovejšie ako ostatné ženy, ktoré sa pokrytecky nechávajú vydržiavať od svojich právoplatných manželov. "Aj ja sa raz chcem vydať, ale musí to byť muž, ktorého budem milovať. Ak ho nájdem, s touto robotou skončím," priznala sa Sisa. Opustiť svet, kde sa peniaze tak ľahko zarábajú, však bude ťažké. „Najmä tá ponuka s dieťaťom mi nedá spať. Veď s tromi bytmi by som mala o peniaze vystarané do konca života. Bola by som naozaj za vodou." A to týmto prostitútkam, pardón, spoločníčkam ide.

autor: KK

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Dcéra Charlieho Sheena je poriadna šupa: Pozrite, po kom zdedila krásu!

Búrlivák Charlie Sheen, ktorý si získal srdcia mnohých divákov vďaka seriálu Dva a pol chlapa, má doma ďalšiu tínedžerku....

TOP 5 regeneračných šampónov, ktoré sa postarajú o zničené vlasy

Máte zničené a lámavé vlasy? EMMA vám poradí, ktoré šampóny im dodajú život a zvýšia lesk. No nestačí si len umyť vlasy, ak...

TOTO sú veci, ktoré ženy v posteli milujú: Ak ich dodržíte, máte vyhraté!

Hovorí sa, že tichá voda brehy myje. A miesto, kde to stopercentne platí, je posteľ. Aj to najkrotkejšie chúďatko sa tu zmení...

Zuzana Plačková opäť zmenila imidž: Zhodila nadpojené blond vlasy a takto ste ju už dlho nevideli!

Každá z nás občas zatúži po zmene a to hlavne po tej účesovej. Svoje o tom vie aj bývalá plejmejtka, ktorá momentálne podniká...

Ďalšie články
 
 
 
„Nie som žiadna šľapka,“ hovorí Silvia, no za sex si nechá platiť: Džob spoločníčky jej skvele vynáša
KK