Skutočný príbeh: Michaela strávila vášnivú noc s neznámym mužom v bare... Tá jej zmenila jej život!

22. októbra 201720:00
Rozlúčili sme sa a v tom vo mne vzbĺkli všetky emócie... Autor: Shutterstock

Stačí jediný moment a svet sa vám môže obrátiť hore nohami. To zažila aj naša čitateľka, ktorá sa o svoj príbeh podelila EMME.

"Musíme to ukončiť. Dnes je to poslednýkrát.“ Neisto na mňa pozrel a vyštekol mi do tváre tú vetu. Jeho hlas znel tak pokojne, že ma to až rozčuľovalo. Neveriacky som na neho hľadela, pretože posledné mesiace som bola ja tá, ktorá sa snažila ukončiť to medzi nami. Kvôli mne, kvôli nemu a kvôli celému tomuto nepodarenému vzťahu-nevzťahu, ktorý sme ťahali už celý rok.

Čítajte viac:

Prežila som vlastnú smrť: Skutočný príbeh, z ktorého vás zamrazí

„Veď ty predsa nebudeš mať problém nájsť si niekoho. Si krásna, sexi, okolo teba sa musia chlapci točiť ako na páse.“ Opäť som počúvala jeho rady o tom, že si mám nájsť niekoho iného. Panebože, on si vážne neuvedomoval, ako ho mám rada a ako mi tieto jeho slová ubližujú? Aj tak ich opakoval vždy, keď sme sa stretli. Lenže ja nie som ten typ. Keď som s kamoškami v bare, tancujeme a bavíme sa. Nechodíme tam loviť chlapov ako zlatokopky. Ide nám o to, aby sme sa odviazali a zabavili, pomyslela som si.

A AJ TO BOLO PRAVDA. Až do toho večera. Rozlúčili sme sa a v tom vo mne vzbĺkli všetky emócie. Celý ten rok ma ťahal za nos? Alebo má pravdu? Mala by som ísť do baru ako ostatné mladé baby a baliť tam chalanov v mojom veku? No ja miesto toho už rok zabíjam čas s mužom starším o desať rokov, ktorý má dokonca niekde malého syna. Má pravdu. Idem do baru. Idem žiť. Tak, ako to býva vo filmoch. Sadnem si k barovému pultu, dám si pár drinkov a niekto sa mi možno prihovorí. V ten večer som sa poriadne nahodila. Krátka sukňa, no nie prikrátka, aby skrývala aspoň nejaké to tajomstvo. K tomu poriadne ihličky, nech to teda stojí za to!

NEUVERÍTE, ALE ON SA NAOZAJ OBJAVIL. Mladý, vysoký, opálená pokožka, tmavé vlasy a zarastená brada. A tie jeho oči! Pôsobil tak šarmantne a vyrovnane. Nad vecou. A keď je chalan nad vecou, vtedy je najviac sexi. Rozprávali sme sa o živote, okrem mojej sukne obdivoval moje pracovné a cestovateľské skúsenosti, ja zase jeho charizmu. Ostali sme spolu až do záverečnej a celé tie hodiny sme si mali čo povedať. Mala som v sebe už pár drinkov, pravdupovediac, z toho rozhovoru si veľa nepamätám, no jedno viem isto. Mala som pocit, že som konečne stretla niekoho normálneho. Na Lea som rýchlo zabudla. Matej bol vášnivý a hlavne plný mladíckeho elánu. Počkať, koľkože to vravel, že má rokov? Uvedomila som si, keď sme ráno vychádzali z jeho bytu, že som tú noc strávila s chlapcom o päť rokov mladším. Toto určite nemal Leo na mysli, keď mi vravel, nech niekoho zbalím v bare.

KEĎ SME SA S MATEJOM LÚČILI, povedal, že nerád píše esemesky a nepoužíva ani sociálne siete. „Fajn, povedala som si, aspoň sa vyhneme tomu trápnemu klišé typu – „Ahoj, ako sa máš?“ Čísla sme si vymenili, ale ja som v žiadnom prípade nechcela byť prvá, kto zavolá. Z toho som už dávno vyrástla. Chalan sa neozval, no po pár dňoch mi volal Leo. „Ahoj, ako sa máš? Neskočíme na kávu? Alebo nechceš prísť ku mne? Ja sa v tom mužovi nevyznám. „Nie. Povedal si, že sa vidíme poslednýkrát. Dohoda platí.“ Bola som na neho tvrdá, pretože som sa rozhodla, že už mu nedovolím opäť mi zlomiť srdce ani ma ponižovať tým, že sa bude so mnou zahrávať.

O PÁR DNÍ MI VOLAL ZNOVU. Opäť som ho odmietla. Vravel, že sa u neho veľa zmenilo a chce so mnou pokračovať. Ha, čo ho poslala tá druhá k vode? Nie, odmietam viac hrať túto hru. Sám povedal, keď sa so mnou naposledy lúčil, že bude lepšie, ak sa už nebudeme stretávať. Pretože mne to vraj škodí. Mal pravdu, škodí mi. Škodí mi, že mi klame. Škodí mi, že sa stretáva s inými ženami. Jeho klamstvá ma dostávajú do šialenstva. Vravel, že niekoho stretol a nechce hrať na dve strany. Aký bol zrazu šľachetný. No keď mi volal, povedal, že už viac nikto druhý neexistuje. Pre mňa však navždy prestal existovať on. Keby tak vedel, že som sa vtedy v bare riadila jeho radami… Keby tak vedel, že… že si nájdem o tri týždne dve čiarky na tehotenskom teste!

Čítajte viac:

Na vlastnej koži: Schopnosti jasnovidky nás dostali, zistí o vás všetko!

JA A TEHOTNÁ? Ako je to vôbec možné? Veď beriem antikoncepciu! Neveriacky som sledovala dve čiarky na teste. V tom momente som poprela všetky zákony fyziky aj biológie. Ako sa čosi také môže stať? Nemala som plodné dni a bola som predsa chránená tabletkami. Je pravda, že posledný mesiac som neužívala tabletky poctivo, lebo som veľa cestovala a s Leom som sa dlhodobo odmietala zbližovať. Dopekla, ako to ten osud zariadil? Existuje vôbec správny čas na tehotenstvo? Tá duša si vybrala mňa, chce, aby som bola jej mamou. A Mateja si vybrala ako otca. Vôbec jej nevadilo, že som o päť rokov staršia a že sa skoro nepoznáme. Ako zareaguje, keď mu to poviem? Ako sa k tomu postaví? Obávala som sa toho najhoršieho.

STRETLI SME SA V DEDINE, v ktorej bývam. Matej netušil, prečo som si s ním dohodla stretnutie. Nasadla som do jeho auta, no nedokázala som mu pozrieť do očí. Nervózne sme sedeli v aute. On z toho, že nevedel, čo sa bude diať a prečo sme zastavili v strede ulice, a ja zase z toho, že mu niečo ihneď musím povedať. A tak som aj začala. Vetou – Musím ti niečo povedať. Som tehotná. Vtom sa spustil prudký dážď, ktorý celú situáciu ešte zdramatizoval. Mala som chuť utiecť. V aute sa nedalo dýchať. Niežeby tam nebol dostatok kyslíka, no dusilo nás napätie a prenasledovali vlastné myšlienky. Potom sa na mňa uprene pozrel. Jeho pohľad bol plný odhodlania, presvedčený túto situáciu vyriešiť. V žiadnom prípade by sa neznížil k tomu, aby sa začal ľutovať alebo panikáriť. Bol presne tak nad vecou ako vtedy v bare, keď sme sa prvýkrát stretli. A čím si ma vtedy aj získal. Vlastne to bolo len naše druhé rande. Vedeli sme jeden o druhom tak málo. Po dvojhodinovej prechádzke v daždi a dlhom, hĺbavom rozhovore sme sa cítili obaja o niečo pokojnejší. Matej sa k celej situácii postavil ako muž. Dohodli sme sa, že tomu dáme šancu a skúsime to spolu. Začali sme sa stretávať čoraz častejšie, aby sme sa lepšie spoznali. Postupne sme sa už nestretávali len z povinnosti, časom sme po sebe začali túžiť. Zblížili sme sa natoľko, že medzi nami vzniklo čosi silné. Áno, láska.

DNES SOM V PIATOM MESIACI TEHOTENSTVA a Matej sa o mňa stará ako o princeznú. Jeho mladícky elán ma každý deň preberá z postele a jeho vášnivé bozky mi nedajú spávať. Môžem vyhlásiť, že som zamilovaná. Áno, milujem ho a som šťastná, že môžem milovať aj sama byť milovaná. Som vďačná, že naše bábätko bude môcť vyrastať v prostredí plnom lásky a radosti, že dostáva bozky cez bruško od svojho milujúceho otecka, ktorý sa s ním každý deň rozpráva. Som vďačná za krásne objatia a bozky od môjho partnera. Celý tento príbeh bol jeden divoký začiatok nášho krásneho vzťahu. Zobrali sme to síce z opačného konca, ale ani jeden z nás neľutuje, čo sa v tú noc stalo. Na naše dieťa sa obaja tešíme a robíme všetko pre to, aby sme boli šťastní. Niekedy sa môže zdať situácia úplne katastrofálna, no nakoniec sa ukáže, že všetko je tak, ako to malo byť. Leovi som o celej situácii porozprávala a, ako som aj očakávala, pre neho som bola iba jedna z mnohých, takže sa so mnou rozlúčil a pokračuje ďalej na svojej ceste životom. A ja som našla to, čo si zaslúži každá žena.

EMMA miluje vaše príbehy a zaplatí vám za ne!

Staňte sa súčasťou svojho obľúbeného časopisu a pošlite nám váš príbeh. Zažili ste niečo neobyčajné, šokujúce, úžasnú lásku alebo strmý pád s ponaučením? Sem s tým! Odteraz bude každý mesiac dvojstrana v EMME patriť vašim osudom. Skutočným! Ak váš príbeh uverejníme v EMME, môžete sa tešiť na honorár 50 €. Posielajte ich na adresu redakcia.emma@newsandmedia.sk. Môžete pridať aj fotografie. EMMA si vyhradzuje právo uverejniť všetky príbehy na svojom webe www.emma.sk.

Čítajte viac:

Hlasujte za MISS EMMA 2017 a vyhrajte skvelé ceny! 

Vedeli ste, že každý má svojho strážneho anjela? My sme sa o tom išli presvedčiť na vlastnej koži

Skutočný príbeh: Život v luxusnej klietke Zuzanu odstrihol od reality

Liečiteľka duší v akcii: Vložili sme sa do jej rúk a diali sa veci...

Na dne samoty: Hoci mala chlapa snov cítila sa osamelá a prázdna

autor: Michaela

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Miriam Kalisová exkluzívne o ROZVODE: Život treba žiť, nie prežívať!

Rozpad manželstva známej moderátorskej dvojice mnohých zaskočil, no oni situáciu zvládli takmer ukážkovo. Čo poradila...

Módny návrhár Fero Mikloško prezradil, že miluje ženy: Toto sú moje tajné múzy!

Obľúbený slovenský dizajnér je na módnej scéne viac ako dvadsať rokov a pri svojej tvorbe vie vždy zaujať niečím novým a...

Martin Záhumenský: Naučím vás variť ako v Toskánsku!

Nielen zaujímavé recepty, ale najmä ten pocit, keď sa mi zbiehajú slinky. Zažívam ho, keď si pripravím dobré jedlo, zájdem...

Sugar daddy: Prežila som šok, môj otec randí s mladšími ako ja!

Príbeh našej čitateľky Katky je nevšedný. Možno sa s ním nestotožníte, no presvedčí vás o jednom: Že by ste nikdy nemali...

Ďalšie články
 
 
 
Skutočný príbeh: Michaela strávila vášnivú noc s neznámym mužom v bare... Tá jej zmenila jej život!
Michaela