Sugar daddy: Prežila som šok, môj otec randí s mladšími ako ja!

22. októbra 201700:00
Otec vraj chce ešte žiť, rád niekoho rozmaznáva, energia týchto dievčat ho vraj pozitívne dobíja. Autor: shutterstock.com

Príbeh našej čitateľky Katky je nevšedný. Možno sa s ním nestotožníte, no presvedčí vás o jednom: Že by ste nikdy nemali súdiť iných skôr, ako niečo podobné nezažijete.

Všetko sa to začalo rozhodnutím mojich rodičov v roku 2010, keď som mala len 14 rokov. Žilo sa nám naozaj dobre, otec sa zaoberal poľnohospodárstvom, vlastnili sme veľké množstvo pôdy. Avšak postupne nám toto živobytie začalo krachovať a prestalo sa dariť. To ovplyvnilo aj vzťah mojich rodičov. Otec sa rozhodoval presťahovať do Nórska, kde začal pracovať, aby mohol splatiť všetky dlhy.

Ťažké časy

Pre mňa to boli veľmi ťažké stredoškolské roky, nevedela som zapadnúť medzi spolužiakov a neustále som bola nervózna pre vzťahy doma. Mama po nejakom čase hodila všetko za hlavu a našla si nového partnera. Nenávidela som ju za to, že po tom, čo sme na tom neboli dobre, opustila otca a veľmi skoro si našla nového chlapa. Rozhodla som sa, že sa presťahujem za otcom, doma som nemala nič, čo by ma tam držalo. A tak som v roku 2013 odišla z domu aj zo Slovenska, ale s jednou vecou som vôbec nepočítala. Otec si už stihol nájsť náhradu za mamu, a to nie hocijakú.

Čítajte viac:

Vadí-nevadí: Erotická poviedka, ktorá rozkmitá vašu fantáziu

Nová "mama"

Už vtedy bolo v škandinávskych krajinách trendom, že muži, ktorí lepšie zarábali, randili s takzvanými sugar babes. A môj otec nebol výnimka. Za tri roky sa mu podarilo zbaviť všetkých dlhov a začať súkromne podnikať s jedným nórskym partnerom. Biznisu sa darilo, a tak otec nemal núdzu o záujem zo strany žien. Ťažko som znášala, že u nás prespávali dievčatá len o niekoľko rokov staršie odo mňa a dokonca s nami trávili spoločné víkendy a dovolenky. Nevedela som pochopiť, prečo si nemohol vybrať len jednu, lebo, úprimne povedané, medzi dievčatami boli aj také, s ktorými som dobre vychádzala, chodili sme spolu nakupovať, ku kaderníkovi či na manikúru. Veľmi som chcela, aby ostala len jedna, ktorá by mohla byť aj moja kamarátka. Ale reakcia môjho otca bola vždy rovnaká: On chce ešte žiť, rád niekoho rozmaznáva, energia týchto dievčat ho pozitívne dobíja, nechce sa zaväzovať do vážneho vzťahu ani nechce ďalšie dieťa. Jednoducho si chcel naplno užívať život, kým na to ešte nebol príliš starý. Nechápala som ho, pre mňa to bolo niečo neuveriteľné.

Čítajte viac:

Bezkonkurenčná frajerka: Robte týchto 6 vecí a bude vám ležať pri nohách

Osud je nevyspytateľný

Medzitým som sa bližšie spoznala so spolumajiteľom otcovej firmy. Vzhľadom na to, že otec s ním trávil veľa času, ocitala som sa v jeho spoločnosti pomerne často. Chodievali sme spolu na večere, na lyžovačky, a tak. Zo začiatku som nevedela, či ma skutočne priťahuje, alebo nie, keďže bol medzi nami 18-ročný rozdiel a obávala som sa, čo by mi na to povedalo moje okolie. Nakoniec sa to zvrtlo počas dovolenky v Španielsku, kde sme už nevedeli ovládnuť našu túžbu. Otec a jeho vtedajšia sugar babe boli niekde na večeri, zatiaľ čo my dvaja sme ostali v hotelovom bare. Po pár drinkoch prišiel bližšie, chytil ma a odviedol do izby. Prvýkrát v živote som mala pocit, že mi vládne skutočný muž. Nikdy som si sex neužila tak ako vtedy s ním. Mozog mi stále hovoril, že to nie je správne, ale túžba bola oveľa silnejšia. Odovzdala som sa mu a neľutovala som to. Bola to pre mňa jedna z najpamätnejších nocí.

Vedel, ako ženu rozmaznávať, a za to som ho úplne zbožňovala. Po sexe sme sa k sebe túlili a rozprávali sa o živote a o tom, ako spoznal môjho otca, ktorý bol predtým, než odišiel do Nórska, osamelý a na dne. Povedal mi, že aj on bol dlho taký, v skorom veku sa oženil, vzal si svoju prvú veľkú lásku, ktorá sa však v priebehu niekoľkých rokov úplne vytratila a on ostal totálne zničený. Potom sa dozvedel o „cukrovom randení“. Počas ďalších ôsmich rokov sa tak stretával iba so sugar babes, nechcel nič vážne, iba si užívať atraktívnu a zábavnú ženskú spoločnosť. Bol to on, kto tento typ vzťahov odporučil aj môjmu otcovi, pretože si bol istý, že by mu to dobre padlo. Vtedy som pochopila, že by som ich nemala za to odsudzovať. Len sa chcú dobre cítiť bez toho, aby niekomu ostali len oči pre plač. Odvtedy sme spolu.

Čítajte viac:

Smilstvo podľa Viewegha? Známy český spisovateľ napísal poviedku exkluzívne pre čitateľky EMMY

Zvykla som si

Otec stále randí len so sugar babes, ale už ma to tak veľmi netrápi. Došlo mi, že to je presne to, čo práve potrebuje, a je lepšie, ak človeka do ničoho nenútite. Svoj spôsob života zmení, keď bude chcieť. My s partnerom už žijeme spoločne rok v Prahe a ja sa nestačím čudovať, že o sugar datingu čítam len samé hororové príbehy. A to je dôvod, prečo som chcela vyrozprávať svoj príbeh. Aj mne trvalo roky, kým som pochopila, že ľudí treba nechať žiť tak, ako oni sami chcú. Ani ja som nechcela v našom dome oveľa mladšie ženy a nakoniec som sa sama dostala do pozície, kde som vo vzťahu so starším mužom už vyše dvoch rokov. A všetko perfektne klape. Preto nemá zmysel ľudí súdiť pre ich vzťahy. Koniec koncov, pár tvoríš len ty a tvoj partner. Ostatní nech si myslia, čo chcú.

Čítajte viac:

A je po atmoške! Toto je 7 najväčších NEpriateľov sexu

Skutočný príbeh Anety: V mojom veku je označenie panna skôr nadávka

Kvôli sexu s božským Orlandom dostala v práci vyhadzov

EMMA miluje vaše príbehy a zaplatí vám za ne!

Staňte sa súčasťou svojho obľúbeného časopisu a pošlite nám váš príbeh. Zažili ste niečo neobyčajné, šokujúce, úžasnú lásku alebo strmý pád s ponaučením? Sem s tým! Odteraz bude každý mesiac dvojstrana v EMME patriť vašim osudom. Skutočným! Ak váš príbeh uverejníme v EMME, môžete sa tešiť na honorár 50 €. Posielajte ich na adresu redakcia.emma@newsandmedia.sk. Môžete pridať aj fotografie. EMMA si vyhradzuje právo uverejniť všetky príbehy na svojom webe www.emma.sk.

Čítajte viac: 

V erotike frčia nové výrazy, tak sa im priuč

Poznáte najnovšie sexuálne trendy? Neuveríte, ale aj svet erotiky podlieha móde

Lepší a kvalitnejší SEX vďaka podpätkom? Vedci hovoria jasnou rečou!

autor: Katka

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Boj s mojím druhým ja: Dara Rolins vám ukáže, že netreba sa báť povedať pravdu!

Chodiť okolo horúcej kaše a báť sa povedať pravdu je úplná kravina. Ale aj ja som sa to musela naučiť. Ako?

Výlety za umením: Moderátorka a novinárka Silvia Kušnírová radí, ako si zamilovať umenie!

Cesty po svete si vždy plánujem podľa toho, aby som mohla vyraziť aj do galérie.

Sexi Adriana Čerňanová odhalila krutú pravdu o modelingu: takto žijú topmodelky!

Jedna z našich najúspešnejších topmodeliek trávi väčšinu času v lietadle alebo na prehliadkových mólach. Odhalila nám...

Obliecť sa do lietadla a vyzerať šik? Rihanna, Vicky, aj Gigi vedia, ako vyzerá správny airport look

Zbaliť kufre a vyraziť! Aby ste sa cítili komfortne a vyzerali dobre aj počas letu, dajte si záležať na outfite.

Ďalšie články
 
 
 
Sugar daddy: Prežila som šok, môj otec randí s mladšími ako ja!
Katka