Zajačik je dobrý nielen na Veľkú noc

16. apríl 201206:00
Sex so zajačikom môže trošku okoreniť stereotyp a rozdúchať oheň. Autor: profimedia.sk

Zisťujem, že mladí a chrumkaví majú síce radi staršie baby, ale model nesmie byť velmi „zdemolovaný“.

Povedzme si to na rovinu – je to problém klofnúť normálneho chlapa. Najmä, ak máte tesne pred tridsiatkou, čo to za sebou a chuť nájsť konečne niekoho, s kým by sa dalo splodiť aj to dieťa. Chlapi v  našom veku sú dávno rozchytaní a tí ostatní zas šialení workoholici, ktorí budú radšej makať do bezvedomia a základné potreby uspokoja štýlom: „urob si sám“. Na starých vypelichaných kocúrov zas treba nervy, takých tiež nechceme! Aspoň ja a moje dve kamošky nie. Na(ne)šťastie nepatríme ani medzi tie, ktoré vzrušuje výška konta viac než čokoľvek iné. A čuduj sa svete, v priebehu mesiaca sme si všetky tri našli chlapov! A poriadne mladších. Skrátka zajacov. Kedysi som si myslela, že ich snom je skúsená päťdesiatnička ako Stiflerova mama, ale zisťujem, že mladí a chrumkaví majú síce radi staršie baby, ale model nesmie byť veľmi „zdemolovaný“. Znie to kruto, viem, preto sa poctivo natierame krémikmi a fitkujeme.

Zajace sú vážne rýchle

So svojím zajom som sa zoznámila na dnešné pomery úplne klasicky – na sociálnej sieti. Keď mi začal písať prudko sexi týpek, ktorého fotoalbumy na zapĺňali fotky jeho svalnatej pokérovanej postavy, nebrala som to vážne. Ide mu určite len o „ípéčko“ (s prepáčením o istý pich). Zajac sa však až nenormálne snažil, písal o dušu, rozoberal všetky témy, o ktorých nemal ani šajnu a stále ma ťahal na rande. Do kina, nie do postele! Odolávala som, ale zasa nie až tak dlho. Nakoniec sme šli na víno. Chcela som si uchovať zdanie počestnej ženy a k sebe som ho nevzala. Stáli sme pod bránou ,,nažuvačkovaní“ na sebe, ako keby sme mali osemnásť. Vlastne, môj objav bol čerstvo po maturite. V noci mi vypisoval esemesky a hneď ráno žiadal, aby som na facebooku potvrdila náš vzťah. Rýchly spád? Bola som nadšená! Mladý, sexi, slobodný – a pod bránou som zistila, že aj slušne vybavený, a ešte k tomu zamilovaný!!! Akosi som pod vplyvom hormónov zabudla, že hľadám niekoho na trvalý vzťah a najradšej nastálo. Ale veď aj zajačiky sa chcú viazať alebo nie?

Chceš si chytiť moju zbraň?

Len niekoľko dní po mojom úspešnom prvom rande mi volajú kamarátky. Vrátili sa z lyžovačky, kde sa im podarilo zbaliť dvadsaťdva ročných kamarátov. Policajta a študenta. „Ten môj je skvelý, má telo ako antický boh, je voňavý a nemá žiadne mindráky!“ ospevuje svojho nového priateľa jedna z nich. Tá druhá milého príslušníka PZ rovno dotrepe na naše babské stretko. Chalan je to milý, vyzerá fajn, no nevie hovoriť o inom ako o svojich drsných policajných záťahoch. A keď asi po desiaty krát ležérne prehodí: „Baby, chcete si chytiť moju zbraň“? nechávame ho s po uši zamilovanou kamoškou a utekáme domov.

Sex je náš..Ale prečo vkuse?

Po niekoľkých týždňoch rekapitulujeme stav našich vzťahov. Hoci sme sa stále nenaladili na zajačie myšlienkové pochody, aspoň v tom sexe to klape. I keď... Ten môj síce môže a chce stále, no najradšej to má „na vŕtačku“ alebo na „ropný vrt“. Pre problematiky neznalé: bez akejkoľvek predohry na mňa skočí a priráža a priráža až padajú obrazy zo steny a  posteľ cestuje bytom. Aj keby sa čo robilo, on pokračuje ďalej. S výrazom zaklínača hadov. Pri ropnom vrte sa snaží preskúmať moje vnútro ručne neskutočne pedantne. A zúfalo dlho. Za to môže to prekliate porno! Poliš to má zas rád pekne natvrdo, a keď mu kamarátka nesmelo navrhla, či si pri orálnom sexe, nevymenia garde, zatváril sa tak vydesene, že tento „podlý“ návrh rýchlo vzala späť. Študent je relatívne v pohode, má len nepríjemný zvyk sápať po kamoške, keď sa chystá do práce. No a čo, veď on ide až na jedenástu! Snáď ani nemusím zdôrazňovať, že každá máme toho svojho nasáčkovaného doma. Bývajú totiž s matkami, alebo s piatimi spolubývajúcimi, cez víkend sú nevyhoditeľní. Začínam trpieť.

Poďme na to, honey- bunny!

Spísať hlúpe a „fopasné“ výroky zajačikov - bolo by toho aj na knihu. Keby som neležala, aj by som odpadla v momente, keď mi ten môj po vyše hodinovej posteľovej gymnastike zafučal do ucha: „ Presne toto sa mi stalo s jednou modelkou. Tiež som bol tak hrozne vzrušený, že som sa nemohol urobiť.“ Čože? Akú mala táto informácia výpovednú hodnotu? Bol to zvláštny spôsob, ako mi povedať, že ho hrozne vzrušujem? Alebo mám žiarliť? Nechápala som, ale nedarovala som mu to: „Ale môj bývalý sa urobil vždy presne vtedy, kedy mal.“ Milý zajko sa urazí, odvalí, odíde, to všetko takmer súčasne a štyri dni sa neukáže. Keď konečne vyfučí, má pre mňa ďalšiu chuťovku. Počas romantickej večere mi s potmehúdskym výrazom dieťaťa, ktoré zjedlo na tajňáša bonboniéru priznáva, že sa opil a bozkával na diskotéke. Mám ho pokarhať? Lenže on pokračuje ďalej: „Predstavoval som si, čo všetko robíš s kolegom na služobke. Aj chalani povedali, že tvoje správanie nie je v pohode a schválili mi to!“ Exujem víno a utešujem sa pohľadom na jeho svalstvo. No on je čoskoro otravnejší ako cyankáli a dookola ako verklík omieľa otázku, ktorá sa stala jeho mantrou: „Kedy si na mňa konečne nájdeš čas?“ Vytáča aj absurdnými návrhmi typu: „Dnes nechoď do roboty, budeme to robiť celý deň.“ A tiež geniálnym nápadom, že za mnou príde cez obednú prestávku do práce, aby sme si to mohli rozdať na stole. Je presvedčený, že to bude nebezpečne vzrušujúce. Tak to určite!

Neopustíš zajaca svojho

Keď si začína pravidelne zabúdať peňaženku a vyžaduje čoraz väčšiu starostlivosť- ako od mamičky - zatrúbim na ústup. Najprv sa tvári, že nechápe. Keď vidí, že mu vážne prihára, drží sa ma ako kliešť, navrhuje pauzu a najčastejšie ma s pohľadom ublíženého šteniatka hladká po ruke a opakuje: „Ja sa polepším.“ Pomoc! Áno, zhrešila som, ulakomila som sa na mladé mäsko, ale nechcela som dieťa! Rázne to useknem. Dočkám sa sĺz, aj obvinenia, že som vypočítavá mrcha, ktorá hľadá pracháča. Áno, priznávam! Len nech už mám pokoj! Baby na tom nie sú omnoho lepšie. Prvá sa rozhodla, že študenta doženie do svadby. Vyvárala mu, miešala drinky, prala, behala okolo neho v erotických súpravičkách. On sa tváril, že sa na vážny vzťah necíti. Chápala. A pochopila, aj keď jej milý študentík po troch týždňoch ignorovania zavolal opitý, že už dávno chodí so spolužiačkou. Policajt dostal kopačky, keď ukázal kamoškine erotické fotky na oddelení. Dnes na ňu žmurká každý policajt v meste. Goodbye, chlapci!

Čím staršia, tým lepšie. Pre vás!

Ponaučenie? Ak nič vážne nečakáte a máte chuť na mladší ročník, pokojne choďte do toho. Ak máte pred tridsiatkou a stále hľadáte toho, kto postaví dom, bude kosiť trávu a môžete sa schúliť pod jeho ochranné krídla, zabudnite na zajace. Vyberte si radšej niekoho primeranejšieho vášmu veku. Možno nebude permanentne v pohotovosti, no aspoň sa v tých pauzách budete mať o čom rozprávať.

Zajačie perly:

 • Ty zas pracuješ? Veď si pracovala včera!
 • Zoberme sa do mesiaca! (je bez práce a v debete)
 • Pôjde s nami do kina aj kamoš Maťo. Padol mu futbal.
 • Podviedol som ťa. Raz mi to môžeš vrátiť. Ale nie s tým tvojím bývalým!
 • Ten tvoj vek ma občas desí.
 • Nevieš si zorganizovať čas. Narozdiel odo mňa.
 • Nesúhlasím, aby si šla na služobku s tým kolegom.
 • Hoď sa na péénku, pôjdeme na Metal fest.
 • Môžem si dať Chivas? Teraz som bez prachov, nabudúce pozývam ja (nikdy sa nedočkáte).
 • Určite si nemala lepšieho milenca.
 • Auto by sa hodilo. Neplánovala si si ho kúpiť? Vozil by som ťa do roboty.
 • Mladý býk si narazil staršiu kobylu. To sme akože my, chápeš?
 • Ale veď nevyzeráš bez mejkapu až tak hrozne!
autor: Emma/Naďa Uličná
 
Olajkuj emmu

Horoskopy

Láska a vzťahy Nie je najvhodnejší čas na riešenie krízy vo vzťahu. Nielenže sa nikam nepohnete, ale ešte riskujete, že sa partner urazí.
Zdravie Nenamáhajte sa, váš organizmus bude aj tak dosť vysilený. Doprajte si bylinkové čaje, vitamíny, pite veľa tekutín. Plávajte a oddychujte. ...čítaj celé
Láska a vzťahy Láska bude prekvitať a aj keď ste náhodou v menšom rozpore, všetko sa urovná vo váš prospech. Pri vode neprovokujte plavčíkov.
Zdravie Možno vás začnú prenasledovať pocity stiesnenosti. Nemyslite na to, čo by bolo keby. Pomôže vám aj pobyt na slnku a pri vode. ...čítaj celé
Láska a vzťahy V láske zistíte, že sa dá snívať i tešiť zo života. Partner vám dá najavo, že ste jeho NAJ. Osamelým bude šťastie priať.
Zdravie Nekúpte sa kdekoľvek, poriadne si ošetrujte pokožku. Môže sa objaviť aj alergická reakcia na slnečné žiarenie, preto noste klobúk. ...čítaj celé
Láska a vzťahy Niekto vás naštve neochotou a egoizmom. Zistíte, že v láske ste si niečo vysnívali, ale realita je iná. Víkend sa už vydarí.
Zdravie Okrem oddychu pri vode sa sústreďte aj na turistiku alebo vysadnite na bicykel. A pri tanci odhodíte všetky temné myšlienky. ...čítaj celé
Láska a vzťahy Slnko bude priať najmä novým láskam, hlbokým vzťahom, ale aj mysliam večne nespokojných žien. Cez víkend vás čakajú stretnutia.
Zdravie Mali by ste sa viac hýbať, aby netrpela vaša chrbtica a svalstvo. Akýkoľvek pohyb vám zlepší náladu a dodá energiu. ...čítaj celé
Láska a vzťahy Spočiatku vám všetko bude pripadať jednotvárne, no od stredy sa začnú milé stretnutia. Partner či nový priateľ vás príjemne prekvapia.
Zdravie Vaša energia trochu poklesne, vrhnite sa na nejaký šport. Odolajte zmrzline, nahraďte ju chladeným ovocím či limonádou. ...čítaj celé
Láska a vzťahy Správnou taktikou odvediete pozornosť od problémov. V láske sa posuniete k harmónii. Aj osamelé budú mať šancu na známosť.
Zdravie Čo najviac plávajte. Pozor aj na úpravu stravy, urobte si očistnú kúru. Jeden deň pite len vodu s citrónom, druhý jedzte iba zeleninu. ...čítaj celé
Láska a vzťahy Týždeň prežijete v zdraví a harmónii. Kondíciu si vylepšujte cvičením, plávaním a tenisom. Cez víkend si choďte zatancovať.
Zdravie Financie majú zelenú, momentálne viete zhmotniť aj to, čo sa inokedy nedá. Stratiť však môžete vo vzťahoch. Zadaným môže naštrbiť vzťah tretia osoba a pre tie slobodné platí, že sa netreba nasilu tlačiť do vzťahu. Tvrdohlavosť a panovačnosť vás zbytočne môžu obrať o veľa energie. Smer: Uvoľnite sa pohybom a cvičením. Zvoľte si takú formu, ktorá vám bude najviac vyhovovať, a výsledkom bude uvoľnenie vnútorného napätia a stresu. ...čítaj celé
Láska a vzťahy Vystríhajte sa tlakov na psychiku. Stres riešte relaxom a aktívnym oddychom. Veľa plávajte, jedzte ovocie a čerstvú zeleninu.
Zdravie Financie majú zelenú, momentálne viete zhmotniť aj to, čo sa inokedy nedá. Stratiť však môžete vo vzťahoch. Zadaným môže naštrbiť vzťah tretia osoba a pre tie slobodné platí, že sa netreba nasilu tlačiť do vzťahu. Tvrdohlavosť a panovačnosť vás zbytočne môžu obrať o veľa energie. Smer: Uvoľnite sa pohybom a cvičením. Zvoľte si takú formu, ktorá vám bude najviac vyhovovať, a výsledkom bude uvoľnenie vnútorného napätia a stresu. ...čítaj celé
Láska a vzťahy Nehrozia vám úrazy ani ochorenia. Len v nedeľu si dajte pozor na nepríjemnú náhodu. Môže ísť o stres z udalostí v rodine.
Zdravie Financie majú zelenú, momentálne viete zhmotniť aj to, čo sa inokedy nedá. Stratiť však môžete vo vzťahoch. Zadaným môže naštrbiť vzťah tretia osoba a pre tie slobodné platí, že sa netreba nasilu tlačiť do vzťahu. Tvrdohlavosť a panovačnosť vás zbytočne môžu obrať o veľa energie. Smer: Uvoľnite sa pohybom a cvičením. Zvoľte si takú formu, ktorá vám bude najviac vyhovovať, a výsledkom bude uvoľnenie vnútorného napätia a stresu. ...čítaj celé
Láska a vzťahy Nebudete sa na nič sťažovať, ale je možné, že v niečom to predsa len preženiete. Neprepínajte svoje sily. Vhod príde večerná meditácia.
Zdravie Nové začiatky sú vám naklonené viac ako kedykoľvek predtým. Môžete nájsť novú prácu alebo stretnúť nového partnera. odignorujte strach a buďte zvlášť pozorné k tomu, čo sa vám môže javiť ako nový začiatok, nech už je to v akomkoľvek smere. Zmeny sa ukazujú aj v stabilných partnerstvách, môže to byť aj obyčajná zmena správania. Smer: Prejavte sa tvorivo! Maľujte, tancujte, spievajte, robte čokoľvek, čo podporí vašu kreatívnu stránku. ...čítaj celé
Láska a vzťahy Najprv sa vám bude zdať, že vám partner rozumie, ale koncom týždňa začne vytŕčať rožky. Najmä v sobotu radšej mlčte!
Zdravie Ak potrebujete osvieženie, poprechádzajte sa po lese, vypnite po náročnej práci. V rámci oddychu navštívte aj salón krásy. ...čítaj celé

Vezmi si ma na pláž

 

Top3

Kríza vzťahov: Ani ty nie si za vodou

Všetky vztahy krachujú. „Hlúpost! To sa ti zdá, lebo sa obklopuješ neštastnými ludmi. Ja mám okolo seba len štastné páriky!“...

Prišiel čas lodičiek a tebe mrznú nohy?

Nové jarné lodicky sú sexi, no vy stále chodíte v hrubých ponožkách? Pozor, aby ste si neprivodili krcové žily!

Profi rozchádzač vám dá kopačky namiesto partnera

S týmto chlapom by ste sa zoznámit rozhodne nechceli. Hrozí, že vám uštedrí kopacky namiesto vášho frajera.

Klasické bábiky sú minulosťou, teraz letia strašidelné príšerky

vyplazený jazyk, pod očami monokle, obrovské pehy a na hlave strapatá štica. vy sa ich možno zľaknete, no vášnivé zberateľky...

Ďalšie články