Tajomná Sia: Je smrť jej lásky a trauma z detstva dôvod, prečo ukrýva tvár?

02. apríla 201508:00
Parochňami chce Sia odvrátiť pozornosť od jej osoby. Má to však často opačný efekt... Autor: profimedia.sk/instagram.com/sia.furler.lover

Kto z nás by nepoznal jej hit Chandelier! Tajomnú speváčku so zamatovým hlasom miluje celý svet, no napriek tomu nerada ukazuje svoju tvár. Prečo?

Talentovaná speváčka valcuje svetové hitparády, no jej tvár pozná málokto. Počas vystúpení väčšinou stojí publiku chrbtom, alebo má na sebe parochňu, ktorá jej zakrýva tvár. Je to iba marketingový ťah, alebo je za tým niečo viac?

Skutočné meno speváčky je Sia Kate Isobelle Furler a narodila sa 18. decembra 1975 v austrálskom Adelaide. Svoj talent zdedila po svojich rodičoch: mama Loene bola speváčkou a otec Phill hral výborne na gitaru . Rockenrolová rodinka sa však rozpadla, keď mala Sia 10 rokov. Na malom dievčatku problémy v rodine zanechali stopy, trpela depresiami a začala výdatne holdovať marihuane už ako školáčka.

Z Austrálie do Talianska

Napriek problémom sa pokúsila vyštudovať vysokú školu. No jej láska k hudbe bola silnejšia a tak odišla do Talianska, kde sa pokúsila zaujať v karaoke baroch. Jej hlas ľudí zaujal a ju to povzbudilo. Prvé úspechy prišli so skupinou Crisp. Keď sa pokúsila o sólovú kariéru, jej prvý pokus nedopadol dobre, no napriek tomu sa nevzdala. Plánovala sa presťahovať do Londýna za svojou láskou Danom, kde chcela začať nový život a hudobnú kariéru.

Krutý osud

Ako to však býva, osud to chcel inak. Sia už bola na ceste za svojím milovaným priateľom, keď ju zastihla šokujúca správa. Jej milovaný Dan sa stal obeťou autonehody a zomrel. Mladá žena sa zrútila a upadla opäť do depresií. Znovu prepadla alkoholu, marihuane a sebaľútosti.

Nakoniec však pozbierala všetky sily a aj napriek tragédii sa do Londýna presťahovala. Sia sa rozhodla, že sa tam pokúsi uspieť a začala makať. Zložila množstvo piesní, kde sa vyznávala z lásky k zosnulému Danovi, zo smútku a jej démonov.

Konečne úspech

Speváčke terapia hudbou evidentne pomohla a nabrala ďalšie sily. Veľmi jej prospel aj život v USA, kde zožala obrovský úspech. Po mnohých peripetiách nakoniec dosiahla svoj cieľ a dnes je z nej jedna z najúspešnejších speváčok súčasnosti. A darí sa jej konečne aj v súkromí po boku manžela, Erica Andersa Langa.

Prečo?

Prečo však napriek šťastnému koncu a úspechu, po ktorom tak snívala, ukrýva svoju tvár? Plachá blondínka vyhlásila, že jej cieľom vždy bolo zaujať ľudí svojou hudbou a nie odvádzať pozornosť na vzhľad. Špeciálne ak vystupuje mladá tanečnica Maddie, chce aby vynikol tanec na jej hudbu, nie aby sa všetci sústreďovali na ňu, ako osobu.

Navyše, Sia si veľmi váži svoje súkromie a snaží sa ho chrániť. „Nechcem byť slávna ja, chcem aby bola známa moja hudba!“ vyhlásila speváčka.

Viac foto talentovanej speváčky aj bez krycích parochní nájdeš v galérii.

Čítaj viac:

Sia opäť šokuje klipom: Muž a dievčatko zápasia polonahí v klietke!

autor: emma.sk/JP


Olajkuj emmu

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Vychutnaj si so mnou letnú pohodu

 

Top3

Horoskop na apríl: Váhy, pracujte s energiou a čerpajte radosť a silu

Bláznivý mesiac apríl má toho pre vás pripraveného veľa. Nenechajte si poblázniť hlavu a sústreďte sa hlavne na seba. Toto...

Vyzlečený David Beckham v sexi spote: Z jeho kolegu odpadnete tiež!

Dvaja muži šoubiznisu spojili sily a vznikol spot, ktorý má niečo do seba. Veď niet nad polonahé mužské telá v spodnej bielizni!...

5 cvikov pre sexi zadok: Do leta získate vysnívané krivky!

Kombinácia zdravej stravy a päť cvičení na mieru dokážu s vašim zadočkom zázraky. Už za niekoľko týždňov si ho vytvarujete...

Voda nad zlato: Známe moderátorky prezradili, ktorá je ich favoritkou!

Ale nie obyčajná... Dajte veľkonočným tradíciám novú tvár. Nasledujte moderátorky Mirku Almasy a Barboru Rakovskú a...

Ďalšie články