Exposlanec Martvoň dostal poriadne naložené. Krutá rana prišla z vlastných radov

27. júla 2016, 13:30
Tip redakcii

Bývalý smerácky poslanec Antom Martvoň sa posťažoval médiám. Za jeho slová ho zvozil bývalý spolubojovník z poslaneckých lavíc. Odkaz, ktorý mu zanechal, je riadnou fackou.

Anton Martvoň a Otto Brixi ešte v čase, keď spolu v parlamente predkladali zákony.

Anton Martvoň a Otto Brixi ešte v čase, keď spolu v parlamente predkladali zákony.

Autor: Július Dubravay

Ani jeden z nich už po marcových voľbách nesedí v parlamente. Exposlanec vládneho Smeru Otto Brixi bol na kandidátke strany príliš hlboko na to, aby sa na miesto v poslaneckých laviciach prebojoval, pre jeho bývalého kolegu Antona Martvoňa sa miesto na kandidátnej listine nenašlo vôbec. Zdá sa, že táto kapitola jeho života sa preňho stále neuzavrela. Z krivdy, ktorú cíti sa posťažoval novinárom.


Zdroj: facebook

„Od decembra sa snažím dostať k vedeniu aby mi vysvetlilo, prečo ma nedali na kandidátku. Dodnes sa to nestalo, hoci som prišiel na nejaké veci,“ vysvetľoval svoje rozhorčenie redaktorom SME. Prezradil aj to, o aké veci išlo. „Dozvedel som sa, že niektoré zákony, ktoré sme predložili s Brixim, prekážali niektorým oligarchom.“ Jeho slová však naštartovali práve jeho bývalého kolegu Otta Brixiho. „Chcem sa dnes hneď takto z rána úplne a do maximálnej možnej miery dištancovať od akejkoľvek mojej spojitosti s týmto článkom aj čímkoľvek, čo je v ňom v kontexte s mojím menom spomenuté,“ ohradil sa Brixi.

Nepekné slová adresoval aj na adresu bývalého parťáka z poslaneckých lavíc. „Je mi veľmi ľúto, že môj exkolega Martvoň dodnes nezvládol skutočnosť, že nebol na kandidátke do NR SR, že po voľbách nedostal žiadnu ním očakávanú funkciu a potreboval si to zdôvodňovať nejakými fiktívnymi oligarchami, ktorí proti nemu vraj bojovali.“ Nad Martvoňovým správaním len krúti hlavou.

„Vzhľadom na svoje súčasne aktivity sa nemôžem a ani nechcem ďalej zamazávať detailami a podstatou toho, prečo takýto rozhovor najskôr z jeho iniciatívy vznikol, chcem však aby ste vedeli, že nemám, a ani nebudem mať tak ako doteraz potrebu preberať interné diskusie a problémy strany či vlády na verejnosti, o čo viac ma mrzia takéto zúfale pokusy dostať sa za každú cenu do médií a vyvolávať prostredníctvom nenaplnených osobných ambícii dojem politickej nestability,“ odkázal Brixi. Nasledoval ping pong na sociálnych sieťach.


Zdroj: facebook

„To, čo Otto na svojom FB profile po mojom neutrálnom rozhovore pre SME urobil, sa nedá inak nazvať iba Judášstvo, no jeho status ma však veľmi pobavil,“ musel zareagovať na svojom profile aj Martvoň. Pridali sa tak ku svojim kolegom, ktorí si vybavujú účty verejne na sociálnych sieťach.

 
Autor: vek 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Exposlanec Martvoň dostal poriadne naložené. Krutá rana prišla z vlastných radov
vek