1 / 7
Úžitková záhrada
Okrasná záhrada
Izbové kvety
Balkón a terasa
Kalendár záhradkára
Videonávody
 
Záhradkár   Izbové kvety
 
31. januára 2020
Toto je základ! 8 dôležitých pravidiel starostlivosti o orchideu
Kedysi sa orchidey označovali za kvety pre bohatých. Dnes sa pyšne vynímajú takmer v každej domácnosti, kde sa nájde osôbka zanietená pre pestovanie izbových kvetov. Na popularite orchideám pridala dostupnosť krásnych druhov a za posledné roky aj klesajúca cena.

Rastlinky obľubujú dostatok svetla.
Rastlinky obľubujú dostatok svetla.Autor: www.flowercouncil.co.uk/

1. Umiestnenie
Rastlinky obľubujú dostatok svetla. Ideálne je orchideu umiestniť na parapet okna, ktoré je orientované na východ alebo na západ.
Úžitková záhrada Okrasná záhrada Izbové kvety Balkón a terasa Kalendár záhradkára Videonávody Záhradkár Izbové kvety 31. januára 2020 Toto je základ! 8 dôležitých pravidiel starostlivosti o orchideu Kedysi sa orchidey označovali za kvety pre bohatých. Dnes sa pyšne vynímajú takmer v každej domácnosti, kde sa nájde osôbka zanietená pre pestovanie izbových kvetov. Na popularite orchideám pridala dostupnosť krásnych druhov a za posledné roky aj klesajúca cena. Rastlinky obľubujú dostatok svetla. Rastlinky obľubujú dostatok svetla.Autor: www.flowercouncil.co.uk/ 1. Umiestnenie Rastlinky obľubujú dostatok svetla. Ideálne je orchideu umiestniť na parapet okna, ktoré je orientované na východ alebo na západ.
Autor: gettyimages

Späť na článok: Orchidea na Valentína? Máme pre vás najdôležitejšie rady k jej nákupu