2 / 13
Baran (21. 3. – 20. 4.)
V septembri vás môže bolieť hlava aj zo stravy. Zabudnite na rýchle občerstvenie i burčiak na jarmoku. Snažte sa odštartujte ráno cereáliami. Na desiatu si dajte ovocie a na obed si pripravte cestoviny so zeleninou. Ochuťte ich čerstvými bylinkami. Listové šaláty môžete jesť počas celého dňa. Na večeru si pripravte rybu a môžete si dať i pohár kvalitného vína. 
Prvé tri dni v septembri sa možno nezmestíte do topánok. Budú vám opúchať nohy. Neoplatí sa vám ísť na nákup topánok, ten si nechajte až po 17. septembri.
Baran (21. 3. – 20. 4.) V septembri vás môže bolieť hlava aj zo stravy. Zabudnite na rýchle občerstvenie i burčiak na jarmoku. Snažte sa odštartujte ráno cereáliami. Na desiatu si dajte ovocie a na obed si pripravte cestoviny so zeleninou. Ochuťte ich čerstvými bylinkami. Listové šaláty môžete jesť počas celého dňa. Na večeru si pripravte rybu a môžete si dať i pohár kvalitného vína. Prvé tri dni v septembri sa možno nezmestíte do topánok. Budú vám opúchať nohy. Neoplatí sa vám ísť na nákup topánok, ten si nechajte až po 17. septembri.
Autor: Shutterstock

Späť na článok: Lunárny horoskop na september: Strelci pozor na chodidlá! A čo vy ostatní?