3 / 13
Býk (21. 4. – 20. 5.)
V druhej polovici septembra vám môžu znepríjemniť život bolesti zubov i uší. Ak sa objavia, radšej hneď navštívte lekára. Tabletkami proti bolesti budete riešenie problému iba odsúvať. Porozmýšľajte, čomu by ste sa mohli venovať, oprášte gitaru alebo tenisovú raketu. Potrebujete si nájsť koníček, aby ste na chvíľu nemysleli na pracovné i rodinné problémy. 
Od 13. do 15. septembra sa pripravte na psychicky náročné obdobie. Budete mať problémy so spánkom. Skúste oklamať svoj mozog tým, že sa otočíte v posteli. Vankúš si dajte tam, kde máte obyčajne nohy.
Býk (21. 4. – 20. 5.) V druhej polovici septembra vám môžu znepríjemniť život bolesti zubov i uší. Ak sa objavia, radšej hneď navštívte lekára. Tabletkami proti bolesti budete riešenie problému iba odsúvať. Porozmýšľajte, čomu by ste sa mohli venovať, oprášte gitaru alebo tenisovú raketu. Potrebujete si nájsť koníček, aby ste na chvíľu nemysleli na pracovné i rodinné problémy. Od 13. do 15. septembra sa pripravte na psychicky náročné obdobie. Budete mať problémy so spánkom. Skúste oklamať svoj mozog tým, že sa otočíte v posteli. Vankúš si dajte tam, kde máte obyčajne nohy.
Autor: Shutterstock

Späť na článok: Lunárny horoskop na september: Strelci pozor na chodidlá! A čo vy ostatní?