Chcete stráviť príjemný víkend? Máme pre vás skvelý tip! Navštívte tuli kino v Šamoríne, časť Čilistov. Namiesto sedačiek sa môžete pritúliť aj poležiačky k partnerovi a vychutnať si skvelý film! Tento víkend sa môžete rozhodnúť medzi novým slovenským filmom Únos, alebo americkým filmom John Wick 2. To ale nie je všetko! Pozrieť si môžete aj Balerínu, Logan: Wolverine či Lego Batman vo filme.
Vstupné je 5.50 eur. Kedy ktorý film vysielajú si nájdete na tulicinema.com. Pozor, filmy sú vysielané v rôznych jazykových verziách.
Chcete stráviť príjemný víkend? Máme pre vás skvelý tip! Navštívte tuli kino v Šamoríne, časť Čilistov. Namiesto sedačiek sa môžete pritúliť aj poležiačky k partnerovi a vychutnať si skvelý film! Tento víkend sa môžete rozhodnúť medzi novým slovenským filmom Únos, alebo americkým filmom John Wick 2. To ale nie je všetko! Pozrieť si môžete aj Balerínu, Logan: Wolverine či Lego Batman vo filme. Vstupné je 5.50 eur. Kedy ktorý film vysielajú si nájdete na tulicinema.com. Pozor, filmy sú vysielané v rôznych jazykových verziách.
Autor: abphy.com

Späť na článok: TIPY PRE VÁS: Kam sa oplatí vypraviť cez tento víkend za zábavou

Zatvoriť