Milagros: Natália Oreiro (40)
Telenovela Divoký anjel si získala srdcia mnohých divákov. Natália Oreiro, rodáčka z Uruguaja sa okrem filmov a seriálov venuje aj hudbe. Rytmické latinsko-americké pesničky si našli svojich fanúšikov po celom svete. Dnes je starostlivou mamičkou, ktorá sa snaží robiť osvetu v oblasti dojčenia a tiež sa venuje charitatívnej činnosti pre Unicef. Aktuálne žije s otcom svojho syna - Ricardom Mollom – rockovým hudobníkom. Pribúdajúce roky hlavnej predstaviteľke Divokého anjela len prospievajú. Stala sa z nej zrelá, sexi žena.
Milagros: Natália Oreiro (40) Telenovela Divoký anjel si získala srdcia mnohých divákov. Natália Oreiro, rodáčka z Uruguaja sa okrem filmov a seriálov venuje aj hudbe. Rytmické latinsko-americké pesničky si našli svojich fanúšikov po celom svete. Dnes je starostlivou mamičkou, ktorá sa snaží robiť osvetu v oblasti dojčenia a tiež sa venuje charitatívnej činnosti pre Unicef. Aktuálne žije s otcom svojho syna - Ricardom Mollom – rockovým hudobníkom. Pribúdajúce roky hlavnej predstaviteľke Divokého anjela len prospievajú. Stala sa z nej zrelá, sexi žena.
Autor: Instagram N.O.

Späť na článok: Hviezdy z telenoviel, ktoré miloval celý svet: Neuveríte, ako dnes vyzerajú predstaviteľky Esmeraldy, Rosalindy či Palomy!

Zatvoriť