Patrícia (25), Ivanka pri Nitre: Ako žena po nedávnom pôrode si z oblečenia ešte veľa nenavyberám, ale najradšej mám ľahké športové oblečenie, ktoré by malo byť najmä vzdušné.   NÁZOR STYLISTU: Vždy sa dá vybrať, ak sa posnažíme. Chápem však, že to nemusí byť priorita. V tom prípade to netreba ospravedlňovať, ale brať s ľahkosťou... Nosím to, čo mi vyhovuje. Toto oblečenie je funkčné a príjemná je napríklad kombinácia čiernobielych prúžkov s jasnou oranžovou.
Patrícia (25), Ivanka pri Nitre: Ako žena po nedávnom pôrode si z oblečenia ešte veľa nenavyberám, ale najradšej mám ľahké športové oblečenie, ktoré by malo byť najmä vzdušné. NÁZOR STYLISTU: Vždy sa dá vybrať, ak sa posnažíme. Chápem však, že to nemusí byť priorita. V tom prípade to netreba ospravedlňovať, ale brať s ľahkosťou... Nosím to, čo mi vyhovuje. Toto oblečenie je funkčné a príjemná je napríklad kombinácia čiernobielych prúžkov s jasnou oranžovou.
Autor: Jozef Uhlárik

Späť na článok: MÓDA Z ULICE: Fotili sme v Nitre, pozrite sa, čo na miestne outfity hovorí stylista z Nákupných maniačok

Zatvoriť