Nevidiaca Esmeralda: Leticia Calderón (49) 
Mexická herečka si kariéru postavila práve na telenovele Esmeralda z roku 1997. V čase nakrúcania bola vydatá za Marka Lopeza, s ktorým sa ale rozišla. Napokon si našla partnera, s ktorým dodnes vychováva dvoch synov. Aktuálne je táto nádherná žena stále v kurze, napísala knihu, hrá vo filmoch a v divadle. Seriálová herečka sa zmenila na nepoznanie. Je z nej krátkovlasá blondínka, no treba povedať, že aj pred päťdesiatkou vyzerá výborne.
Nevidiaca Esmeralda: Leticia Calderón (49) Mexická herečka si kariéru postavila práve na telenovele Esmeralda z roku 1997. V čase nakrúcania bola vydatá za Marka Lopeza, s ktorým sa ale rozišla. Napokon si našla partnera, s ktorým dodnes vychováva dvoch synov. Aktuálne je táto nádherná žena stále v kurze, napísala knihu, hrá vo filmoch a v divadle. Seriálová herečka sa zmenila na nepoznanie. Je z nej krátkovlasá blondínka, no treba povedať, že aj pred päťdesiatkou vyzerá výborne.
Autor: Instagram L.C.

Späť na článok: Hviezdy z telenoviel, ktoré miloval celý svet: Neuveríte, ako dnes vyzerajú predstaviteľky Esmeraldy, Rosalindy či Palomy!

Zatvoriť