Jedna z troch sestier v Skrytej vášni Norma - Danna García (39)
Dcéra známej kolumbijskej speváčky Claudie Osuna začínala účinkovaním v reklamách a v siedmich rokoch už hrala vo svojom prvom seriáli. V Skrytej vášni hrala Normu Elizondo, do ktorej sa zaľúbi svalnatý a neodolateľný Juan Reyes. Telenovela si našla neuveriteľné množstvo fanúšikov a stala sa svetovým fenoménom. Hoci má takmer 40 rokov, vyzerá o polovicu mladšie. Súkromie si stráži ako oko v hlave a tají i meno otca svojho čerstvo narodeného bábätka.
Jedna z troch sestier v Skrytej vášni Norma - Danna García (39) Dcéra známej kolumbijskej speváčky Claudie Osuna začínala účinkovaním v reklamách a v siedmich rokoch už hrala vo svojom prvom seriáli. V Skrytej vášni hrala Normu Elizondo, do ktorej sa zaľúbi svalnatý a neodolateľný Juan Reyes. Telenovela si našla neuveriteľné množstvo fanúšikov a stala sa svetovým fenoménom. Hoci má takmer 40 rokov, vyzerá o polovicu mladšie. Súkromie si stráži ako oko v hlave a tají i meno otca svojho čerstvo narodeného bábätka.
Autor: Pinterest

Späť na článok: Hviezdy z telenoviel, ktoré miloval celý svet: Neuveríte, ako dnes vyzerajú predstaviteľky Esmeraldy, Rosalindy či Palomy!

Zatvoriť