10x filmové domy, ktoré sme si zamilovali: Forrest Gump aj Harry Potter ! (2. časť)

17.05.2018
Architektúra

Snívať o vzdušných zámkoch (alebo tých skutočných) ani zďaleka nie je len zábavka malých detí. Ak ste filmovým maniakom, určite si pamätáte všetky krásne domy, ktoré sa vo vašich obľúbených snímkach objavili a túžite sa do nich okamžite presťahovať.

11fotiek
Filmové bývanie zo slávnej série filmov o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi len prednedávnom hľadalo svojho nového majiteľa. Pravdou je, že skutočný dom bol využitý len v prvej časti z ôsmich, pričom na ostatné scény už bola využitá replika postavená vo filmových štúdiách. Rozprávkový dom v radovej zástavbe na vymyslenej Privátnej ulici číslo 4 len nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou, na trhu sa objavil za 620 tisíc eur a pod schodmi neukrýva mini izbičku pre neposlušné deti. Autor: Archív

Či už pokojný čas sviatkov, dlhé zimné večery alebo len tak po práci, mnohí túžia len po jednom. Vyložiť si nohy, mať po boku svojich blízkych a niečo dobré pod zub. Filmy sú veľkou súčasťou (nie len) televíznej kultúry a mnohé z nich si radi pozrieme znova a znova. Tie najkrajšie seriálové bývania sme vám priblížili >>> TU <<<, dnes ale ideme do krásnych domov známych zo strieborného plátna, čo vy na to?

>>> Viac sa dozviete v našej FOTOGALÉRII <<<

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
10x filmové domy, ktoré sme si zamilovali: Forrest Gump aj Harry Potter ! (2. časť)
ma/ipeknebyvanie.sk