FOTO: Moderný dom má v rukáve už niekoľko prestížnych cien

07.02.2018
Architektúra

Pre kupca, ktorý nemá hlboko do kapsy, je v severnom Yorkshire pripravená luxusná nehnuteľnosť, ktorej architektonický návrh vyhral už niekoľko ocenení.

9fotiek
K domu sa ponúka aj motorka značky Harley-Davidson. Autor: Profimedia

Nadsadená cena 895 tisíc libier (v prepočte zhruba 1 131 tisíc eur) nie je však len za moderný dom s pozemkom, ale taktiež za motorku značky Harley-Davidson, ktorá na vás bude čakať v hale.

Nehnuteľnosť pod názvom Walnut House je súčasťou vyhľadávanej skupiny štyroch domov v malebnom Maltone, ktorý bol navrhnutý architektmi Bramhall Blenkharn.

Prečítajte si aj o supermodernej vile v púšti

Domy, ktoré boli postavené pred 13 rokmi, vyhrali prestížne ocenenie Royal Institute of British Architects, ktoré je udeľované britskými architektmi.

Súčasné moderné domy sa však len málokedy objavia na realitnom trhu, takže predaj tohto domu spôsobil rozruch. V neposlednom rade aj preto, že majitelia, John a Tanya Hawkins, sa do ponuky rozhodli zahrnúť aj spomínanú motorku renomovanej značky.

 
Autor: JR/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FOTO: Moderný dom má v rukáve už niekoľko prestížnych cienFOTO: Moderný dom má v rukáve už niekoľko prestížnych cienFOTO: Moderný dom má v rukáve už niekoľko prestížnych cienFOTO: Moderný dom má v rukáve už niekoľko prestížnych cien
 
9fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTO: Moderný dom má v rukáve už niekoľko prestížnych cien
JR/ipeknebyvanie.sk