FOTO: Rozprávková chalúpka zo 14. storočia je dnes útulným, moderným bývaním s atmosférou

16.05.2017
Architektúra

Túžite po rozprávkovej dovolenke, po tichu, krásnej prírode a pokojnej chvíľke len tak pre seba? Poďte s nami na krásnu návštevu.

15fotiek
Úžasná chalúpka s rozprávkovým výzorom pochádza zo 14. storočia a nájdete ju v anglickom mestečku Burton on the Water. Autor: dailymail.co.uk

Hovorí sa, že svoje detinské ja by sme nemali ignorovať a ak vás to na najbližšiu dovolenku ťahá do aquaparku, Disneylandu alebo hoci do domčeka na strome, nevzdávajte to. A čo takto rozprávková chalúpka?

Prečítajte si aj o rodinnej firme, ktorá po svete stavia úžasné zruby už viac než 35 rokov!

V mestečku Bourton-on-the-Water v srdci Anglicka sa rok čo rok stretávajú stovky až tisíce fotografov amatérov, pre ktorých je toto prostredie dokonalým miestom na krásnu, čarovnú fotku. Mesto je pravidelne finalistom súťaže o tú najkrajšie miesto ostrovov a to aj práve kvôli tomu, že sa nachádza na rieke, ktorá historickému zjavu mesta dodáva na čare.

Prečítajte si aj ďalšom rozprávkovom bývaní - Toto je ten najmenší zámoček, aký ste kedy videli!

Krásny domček so smotanovo medovou fasádou obrastenou fialovými kvietkami brečtanu a viničom, krásnymi záhradami veľkými 11 akrov a interiérom, ktorý doslova pohladí srdce, si získava fanúšikov po celom svete. Pri listovaní v našej FOTOGALÉRII budete mať pocit, akoby ste si prezerali rozprávkovú knižku. Toto čarovné bývanie sa pýši nízkymi stropmi, drevenými zárubňami a trámami, množstvom vzorov, odvážnymi farbami. Nachádzajú sa tu štyri krásne spálne, úžasná vintage kuchyňa a obývačka s mäkučkým posedením. Pre každého, kto sa rozhodne toto miesto si prenajať (cena sa pohybuje na 6 500 librách za týždeň) tiež čaká privítanie v podobe domácich potravín, najmä zeleniny a ovocia a najväčší bonus… vyhrievaný krytý bazén!

 
Autor: Mária Ambrozová
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTO: Rozprávková chalúpka zo 14. storočia je dnes útulným, moderným bývaním s atmosférou
Mária Ambrozová