Na vrchole svetoznámeho skokanského mostíka v Osle tróni luxusný apartmán

09.04.2015
Architektúra

Ako sa vraví, v dnešnej dobe je už takmer všetko možné. Aj bývanie na skokanskom mostíku. Veď napokon, presvedčte sa sami.

6fotiek
Luxusný apartmán na vrchole svetoznámeho skokanského mostíka v Osle. Autor: Profimedia

Kopec Hollmenkollen na severnom okraji nórskeho hlavného mesta Oslo je už od roku 1892 dejiskom významných zápolení v skokoch na lyžiach.

Starý mostík však bol zastaraný, malý a príliš veterný, a preto bolo rozhodnuté o jeho zbúraní a vystavaní úplne nového mostíka podľa návrhu architektonického štúdia JDS Architects z Dánska.

Nový mostík patrí medzi turisticky najvyhľadávanejšie športové stavby sveta a teraz sa ešte môže dokonca pochváliť aj úžasným bývaním - luxusným apartmánom, ktorý tróni na jeho vrchole.

Hostia dorazia do apartmánu na lyžiarskom vleku a môžu sa tešiť na luxusný večer s nádherným výhľadom na zjazdovky a na to, že majú šancu uvidieť aj polárnu žiaru.

Viac fotiek tohto úžasného bývania si pozrite vo fotogalérii

 
Autor: ipeknebyvanie.sk/Jana Rujáková
Fotogaléria
Na vrchole svetoznámeho skokanského mostíka v Osle tróni luxusný apartmánNa vrchole svetoznámeho skokanského mostíka v Osle tróni luxusný apartmánNa vrchole svetoznámeho skokanského mostíka v Osle tróni luxusný apartmánNa vrchole svetoznámeho skokanského mostíka v Osle tróni luxusný apartmán
 
6fotiek


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
5fotiek

Mozaikové poháre: Využite ich ako svietnik či vázu

23.10.2016
4fotky

Podložky pod riad: Kreatívne zrecyklujte korkové štuple!

21.10.2016
3fotky

Dekor DIY Tip: Látková tácka plná kvetov

19.10.2016