Vaňa alebo sprchový kút?

18.03.2013
Architektúra

Nie každý má k dispozícii priestrannú kúpeľňu, z ktorej môže vykúzliť svoju vysnívanú oázu pokoja. Niekedy sme nútení rozhodnúť sa, čomu dáme prednosť.

5fotiek
Mnoho mladých ľudí dnes vymieňa vane za sprchové kúty. Sú praktické najmä z priestorového hľadiska. Autor: Stockfreeimages.com

Mnoho mladých ľudí dnes vymieňa vane za sprchové kúty. Sú praktické najmä z priestorového hľadiska, pretože v porovnaní s vaňou sú na neho menej náročné.

Navyše, v dnešnom uponáhľanom svete len málokedy máme čas na relaxačný kúpeľ a väčšinou uprednostňujeme rýchlu sprchu. A tá je praktickejšia a najmä pohodlnejšia v sprchovom kúte.


Deti vaňu isto ocenia.
Foto: Stockfreeimages

Vaňa začne chýbať vtedy, keď do rodiny pribudne dieťa. Kým je bábätkom, mnoho mamičiek používa prenosné plastové vaničky. Ako však rastie, malá vanička začína byť pre dieťa primalá. Samozrejme, prejsť sa dá hneď aj na sprchu, ale aj pre matku aj pre dieťa je omnoho komfortnejšie mať v kúpeľni vaňu.

Ak ste teda vo fáze plánovania svojej budúcej kúpeľne, do úvahy berte aj vaše životné plány. To, čo vám vyhovuje dnes, vám zajtra môže začať komplikovať život.

 
Autor: pluska.sk
Fotogaléria
Vaňa alebo sprchový kút?Vaňa alebo sprchový kút?Vaňa alebo sprchový kút?Vaňa alebo sprchový kút?
 
5fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Vaňa alebo sprchový kút?
pluska.sk