Krásne! Rodinná firma stavia po svete prekrásne zruby už 35 rokov.

24.01.2018
Architektúra

Čaro rodinných firiem, ktoré sa dedia z generácie na generáciu má niečo do seba. Dnes vám jednu z takých, v oblasti staviteľstva predstavíme. A pôjdeme za veľkú mláku.

19fotiek
Táto rodinná firma plní sny o bývaní svojim klientom už viac ako štvrťstoročie. Prekrásne zruby majú dokonalé miesto, úžasný výhľad a pôsobivý interiér v jednom. Autor: plattarchitecture.com

Al a Parker Plattovci sú otec so synom, ktorí na svojom veľkom sne pracujú už viac ako 35 rokov. Pochádzajú zo Severnej Karolíny a počas svojho pôsobenia sa stretli už so stovkami klientov, ktorým plnia sny o bývaní. V tíme majú ďalších 20 sympatických členov a jedného psa (úplne vážne!), ktorí sa starajú o dokonalé výsledky spoločnej práce a celkový zážitok z tvorenia nového domova.

Prečítajte si aj: Keď ženy tvoria priestory pre ženy. Pozrite sa, ako môžu vyzerať ženské "kôlničky" 

Projekty, ktorými sa reprezentujú vyzerajú priam ako z rozprávky a sú to pravé orechové pre tých, ktorí milujú veľké sídla v srdci prírody. Architektúra miestami pripomína známy seriál Dallas, pretože využívajú klasické prvky architektúry, s ktorou sa stretávame v Spojených štátoch. Priestranné miestnosti, veľa svetla, vysoké štíty striech, všade samé drevo, útulné kozuby a premyslené miesto s úžasným výhľadom. Dovoliť si takéto krásne sídlo chce siahnuť poriadne hlboko do vrecka, no možno vás zaujme hoci aj maličkosť, ktorú potom prenesiete do svojho bývania. Nechajte sa inšpirovať našou fotogalériou.

Nezabúdajte ani na poriadnu kopu inšpirácie v našom marcovom Peknom bývaní, ktoré je vo vašich stánkoch. A nechýba ani špeciál - detské izby!

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Krásne! Rodinná firma stavia po svete prekrásne zruby už 35 rokov.
ma/ipeknebyvanie.sk