Toto je 5 najstrašidelnejších domov na svete

20.08.2014
Architektúra

Na prvý pohľad sú tieto domy ako všetky ostatné. Sú naozaj krásne, ale so zlou povesťou.

6fotiek
Dom bol postavený na mieste, kde bol obesený John Brown. Autor: Relax

Históriou opradené povesti hovoria o tom, že v týchto domoch žijú zlí duchovia zavraždených majiteľov. Dokonca z nich počuť hlasy ľudí. Ak sa vám niektorý z nich zapáčil, je na zváženie, či uvítate aj tajomných spolubývajúcich.

Schweppeho dom je známy tým, že jeho majiteľ v ňom spáchal samovraždu. Jeho duch stále obýva múry stavby. Z okien domu svedkovia nejeden krát videli strašidelné siluety postáv.

Foto: Relax

Lizzie Birden žil v tomto krásnom dome do momentu, kým v ňom v  roku 1982 nezavraždil svojho otca a nevlastnú matku. Po dome sa zvykne podľa svedkov potulovať dievča so sekerou.

Zámok nachádzajúci sa v meste Staten Island (New York) je viac ako tajomný. Jeho majiteľka, smútiaca nad smrťou manžela verí, že jej manžel naďalej žije po jej boku.

Tento čarovný dom, v prekrásnom prostredí je postavený na mieste, kde bol v roku 1859 obesený John Brown. Kto vie, či majitelia nehnuteľnosti vedia, na akom tajomnom mieste vyrástla ich nehnuteľnosť.

Návštevníkov tohto domu v Savannah desia podivné hlasy, vychádzajúce z múrov. Toto miesto bolo možno kedysi nemocnicou, keďže podľa svedkov v ňom pravidelne vidieť siluety lekárov.

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Toto je 5 najstrašidelnejších domov na sveteToto je 5 najstrašidelnejších domov na sveteToto je 5 najstrašidelnejších domov na sveteToto je 5 najstrašidelnejších domov na svete
 
6fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Toto je 5 najstrašidelnejších domov na svete
ipeknebyvanie.sk