Aká bola prvá nehnuteľnosť realitného magnáta Donalda Trumpa?

Každý miliardár nejako začínal. Niekto od piky, iný sa už hrával v palácoch a so zlatými hrkálkami. Aká bola prvá vila, ktorú si na svoje konto pripísal kráľ nehnuteľností?

13fotiek
Začiatky v podnikaní bývajú ťažký oriešok. Pozrite sa, ktorá bola prvou z luxusných víl, ktoré kedy realitný magnát a súčasný kandidát na prezidenta Spojených štátov amerických, kúpil. Autor: europe.newsweek.com/elledecor.com/Dan Milstein

Donald Trump, realitný magnát a súčasný kontroverzný prezident Spojených štátov amerických je vo svete nehnuteľností snáď najznámejším menom. Svoje impérium však pomaly budoval už počas 80. rokov minulého storočia a ako prvú si na svoj zoznam víl pripísal tú v meste Greenwich, Connecticut.

Pravda je, že Trump ju kúpil v roku 1982 „len“ za 4 milióny, no po tom nasledoval rad rekonštrukcií zo strany manželky Melanie, ktorá sa starala aj o dizajn všetkých Trumpových hotelov. Pri zariaďovaní sa inšpirovala masívnymi lustrami, lištami a zlatými doplnkami z hotelového reťazca Plaza Hotels. Sedem rokov na to, keď sa pár rozviedol ho Melania za 15 miliónov predala. Noví majitelia vilu následne vylepšili ešte viac. Pridali plavecký bazén, saunu a tenisové kurty.

Pozemok tvorí viac ako šesť akrov a samotná vila dokopy 1800 m2. Nachádza sa v nej osem spální a desať kúpeľní, tri plne vybavené apartmány pre zamestnancov a k vile patrí aj krásny výhľad na Long Island. A ak by nový majiteľ náhodou dostal chuť pozerať filmy na veľkom plátne, má jedinečnú šancu – v súkromnej kinosále. 

O množstve luxusných hotelov, ktoré Trump vlastní, sme už písali TU! A takisto sme sa pozreli do apartmánu, ktorý na Manhattane vlastní jeho dcéra, pôsobiaca v modelingu a v súčasnosti šťastná matka, Ivanka – TU.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Aká bola prvá nehnuteľnosť realitného magnáta Donalda Trumpa?
ma/ipeknebyvanie.sk