Kde oddychuje Michael Phelps? Samozrejme, že veľký bazén nesmie chýbať!

Celý športový svet vzhliada k športovcovi, ktorého nazývajú aj ľudským delfínom. Michael Phelps, sympatický americký plavec má za sebou niekoľko úspešných sezón a viac ako dve desiatky zlatých medailí v zbierke. Po Olympijských hrách v Riu de Janeiru ohlásil svoj definitívny odchod z profesionálnych plaveckých súťaží. Chystá sa užiť si svoj zaslúžený oddych.

16fotiek
Čo iné potrebuje svetová jednotka v plávaní pre svoje pohodlie ako veľký bazén v záhrade? Takto oddychuje Michael Phelps po svojom neuveriteľnej úspešnej olympiáde v Brazílii. Autor: inquisitr.com/elledecor.com

Krásna vila sa nachádza v meste Scottsdale, Arizone. Phelps, ktorý po svete zbiera viac obdivu ako ktorákoľvek z celebrít, zaplatil za toto sídlo s rozlohou takmer 560 m2 2,5 milióna dolárov. V súčasnosti sa venuje trénovaniu na Arizona State University, ktorá je len niekoľko kilometrov vzdialená a preto bola voľba lokality jasná.

Celková rozloha pozemku je skoro celý aker a samotný dom má päť spální, 6,5 kúpeľne a dokopy sa tu nachádzajú štyri krby. Vilu zdobia drevené podlahy privezené z Európy, kuchyňa veľká ako priemerný dvojizbový bungalov a kazetové stropy. Dizajn nehnuteľnosti je jemný, štýlový a pôsobí veľmi útulne. Nejeden z nás by si tu vedel predstaviť tráviť voľné chvíle, ktoré si plavec po tvrdej práci a dosiahnutí všetkých stanovených cieľov, so svojou krásnou snúbenicou a niekoľkomesačným synčekom určite užije.

A čo nesmie samozrejme chýbať? Pokladom záhrady je samozrejme veľký bazén ktorý síce nespĺňa presné rozmery profesionálneho plaveckého bazéna, v akom je Phelps zvyknutý pretekať, no má priezračne čistú vodu, je spojený s vírivkou a terasou, taktiež miestom na grilovanie, no a čerešničkou na torte je výhľad na priľahlé pohorie Camelback Mountain. Michael, skvelý výber!

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Kde oddychuje Michael Phelps? Samozrejme, že veľký bazén nesmie chýbať!
ma/ipeknebyvanie.sk