Stojí za Pokémonom a topí sa v peniazoch: Al Kahn býva ako kráľ!

Ak aj nie ste fanúšik mobilných hier, určite ste aspoň okrajovo započuli o šialenstve, ktoré pohltilo svet a všetci začali poľovať na postavičky Pokémonov. V električkách, obchodoch, pri ceste do práce či školy. Za samotnou hrou stojí tvorca Al Kahn a hra mu priniesla skvelé možnosti. Aj v bývaní.

14fotiek
Svojou hrou pobláznil celý svet a teraz si užíva svoje bohatstvo. Al Kahn predáva svoj štvorposchodový penthouse uprostred Manhattanu, ktorý ma navyšie úžasný výhľad! Autor: elledecor.com/Douglas Elliman Real Estate

Otec hry, kde hráči chytajú virtuálne postavičky sa rozhodol predať svoj krásny penthouse na Manhattane a po dva a pol roku rekonštrukcií sa so svojou manželkou Jilian Crane sťahuje do nového bývania. Tento bytík sa však bude určite ťažko opúšťať.

Penthouse sa nachádza v centre Manhattanu má dokopy štyri neuveriteľné poschodia, celkovú rozlohu viac ako 400 m2 a dychberúci výhľad na najznámejšiu budovu mesta, Empire State Building. A to sme len začali. U takmer 70. ročný majiteľ ho kúpil v roku 2012 za 5 miliónov dolárov a dnes sa jeho cena vyšplhala na 18,958 milióna dolárov.

Chcete vedieť, čo prezradili realiťáci na svojich slávnych klietov?

V byte sa nachádzajú na mieru vyrábané mosadzné schodiská, súkromný výťah, podlahy z brazílskeho čerešňového dreva, ručne maľované tapety zdobené plátkami zlata alebo bazén na terase. Celé druhé poschodie je venované hlavnej spálni s dvoma šatníkmi, na mieru vstavané svietidlá ovládané hlasom, či plne vybavená kúpeľňa. To je len zlomok celkového prepychu tejto nehnuteľnosti. Veď nakoniec, preklikajte sa našou fotogalériou a posúďte sami.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Stojí za Pokémonom a topí sa v peniazoch: Al Kahn býva ako kráľ!
ma/ipeknebyvanie.sk