Ďalšie sídlo Clooneyovcov nemá len závratný výhľad, ale aj cenu - 65 miliónov dolárov!

Lámač ženských sŕdc George Clooney so svojou očarujúcou manželkou Amal patria medzi najsledovanejšie páry Hollywoodu. My vieme, ako vyzerá ich penthouse.

16fotiek
Sympatický hviezdny pár George Clooney a jeho manželka Amal údajne plánujú sťahovanie. Už teraz si robia zálusk na luxusný apartmán v budove, ktorej dostavba sa plánuje na rok 2017. Domácim bude k dispozícii krásny bazén, výhľad na mesto, wellness štúdio a tiež reštaurácia s Michelinovým kuchárom. Autor: tribune.com.pk/6sqft.com

Pár sa rozhodol pre kúpu už v čase, keď sa mrakodrap ešte len staval. Jeho dizajnérom je slávny Norman Foster a zaujal ich rovno luxusný, dvojposchodový penthouse za trhovú cenu približne 65 miliónov dolárov! Predstavte si, že cena za jednoizbové až trojizbové byty sa v tejto parádnej budove pohybuje od 2,6 do takmer 15 miliónov dolárov.

Apartmán, o ktorom hovoríme, sa pýši bielymi dubovými podlahami, vysokými stropmi a krásnym výhľadom na mesto. Komfort miesta dopĺňa nákupné centrum priamo v budove, reštaurácia francúzskeho šéfkuchára Joela Robuchona, ktorý je ocenený Michelinovou hviezdou, ďalej je to dvadsaťštyrihodinová ochranka pri vstupe, knižnica a aj klasické hotelové služby – wellness centrum, spa, plavecký, slnkom zaliaty bazén, centrá na pilates či yogu.

Clooneyovci vraj pozitívne označili lokalitu, ktorá je blízko centra Organizácie Spojených národov, v ktorej sa Amal angažuje ako ochrankyňa ľudských práv a právnička, ktorá v súčasnosti medzinárodné ľudské práva vyučuje aj na jednej z fakúlt Columbia University. 

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Ďalšie sídlo Clooneyovcov nemá len závratný výhľad, ale aj cenu - 65 miliónov dolárov!
ma/ipeknebyvanie.sk