Dom, kde vyrastal Donald Trump nikto nechce! Ide do dražby!

Realitný magnát a súčasný kandidát na prezidenta Spojených štátov amerických, Donald Trump sa nenarodil do zámožnej rodiny a nevyrastal hneď v luxusných palácoch. Dokazuje to aj dom, v ktorom vyrastal. Jeho otec ho postavil sám.

11fotiek
Rodný dom Donalda Trumpa nie je podobný žiadnemu z jeho súčasných nehnuteľností. Je to skôr klasická, americká stavba z predmestia, ktorá splýva s okolím. Autor: dailymail.co.uk/Profimedia

Donald Trump je jednoznačne najkontroverznejšou postavou v dejinách prezidentských súbojov o miesto hlavy štátu jednej z najsilnejších krajín sveta, Spojených štátov amerických. Aj keď si miesto na trhu s realitami budoval roky a stal sa z neho vďaka tomu miliardár, dom, v ktorom prežil svoje detstvo sa ani zďaleka nepribližuje ku luxusu úžasných hotelov a víl, ktorých majiteľom v súčasnosti je.

Prečítajte si aj o vile speváčky Gwen Stefani v poriadne divokom štýle! 

Dom, v ktorom mladý Donald strávil prvé štyri roky svojho života, sa nachádza v newyorskej časti Queens a v roku 1940 ho v tudorovskom štýle postavil jeho otec. Dom s klasickou, tehlovou fasádou má päť spální, štyri a pol kúpeľne, uzavretú terasu a garáž pre dve autá. Jeho rozloha je viac ako 330 m2, no až doposiaľ nezaujal žiadneho kupca, pričom jeho trhová cena bola stanovená na 1,65 milióna dolárov.

V súčasnosti sa čaká na upokojenie situácie okolo osoby Donalda Trumpa, pretože aukcia stanovená na 19. októbra bola kvôli príliš vysokej pozornosti okolo nehnuteľnosti posunutá na zatiaľ neznámy termín. Vyvolávacia cena bude podľa zdrojov 849 tisíc dolárov, no predpokladá sa, že majiteľom domu sa stane ten, kto ponúkne sumu vyššiu ako jeden milión. Nuž, uvidíme. Teraz sa poďte s nami na zúbky tomuto domu pozrieť. 

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Dom, kde vyrastal Donald Trump nikto nechce! Ide do dražby!
ma/ipeknebyvanie.sk