Nestarnúca supermodelka sa zbavila ďalšej dovolenkovej vily!

Modelka sa rozhodla, že sa odbremení od ďalšej dovolenkovej nehnuteľnosti. Prednedávnom pribudla jej „Kráska Atlantiku“, ako vilu v Bridgehamptone volajú, a teraz je to ďalšia kráska.

23fotiek
Modelka Christie Brinkley predala už svoju druhú čarovnú dovolenkovú vilu. Nikto netuší, čo za predajom stojí. Musíme však uznať, že tá krása sa musela opúšťať len ťažko! Autor: New York Magazine/ 6sqft.com

Vila za trhovú cenu 30 miliónov dolárov už našla svojho majiteľa (písali sme o nej TU) a krásna modelka Christie Brinkley sa rozhodla pre predaj ďalšej zo svojich nehnuteľností. Je ňou krásna nehnuteľnosť Sag Harbor s cenou nastavenou na 25 miliónov dolárov.

Budova bola pôvodne postavená v roku 1843 a nesie so sebou aj atmosféru príznačnú svojmu veku. Má tri poschodia a jej interiér aj exteriér sa zaraďuje do koloniálneho štýlu. Ukrýva mnoho dobových detailov, akým je napríklad biely latkový obklad vonkajšej fasády, či niekoľko kozubov, ktoré z vily robia rozprávkové dovolenkové hniezdočko.

Prečítajte si aj o dovolenkovom dome Kate Winslet, hviezdy filmu Titanic! 

Pozemok o veľkosti štyroch akrov ponúka naviac 100 metrov dlhú súrkomnú pláž s výhľadom na prístav, jachty a otvoreného zálivu Hamptons. Dom má dokopy päť spální, štyri a pol kúpeľne, biele lomené stropy, niekoľko terás a krásnu veľkú záhradu s posedením pod kvitnúcimi stromami. Idylka. Keď si tak listujeme vo fotogalérii, čudujeme sa, prečo chce vôbec Christie takúto nádheru vlastne opustiť, presvedčte sa sami.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Nestarnúca supermodelka sa zbavila ďalšej dovolenkovej vily!
ma/ipeknebyvanie.sk