Anjel Victoria´s Secret: Adriana Lima nedokáže predať svoj krásny bytík

Už šestnásť sezón je dlhonohá kráska súčasťou prestížnej partičky supermodeliek, ktoré majú tú česť predvádzať odvážne kúsky spodnej bielizne značky Victoria´s Secret. Na rozdiel od pracovného života, sa jej v tom súkromnom v poslednom čase veľmi nedarí.

12fotiek
Už tri roky sa kráska z tých najprestížnejších prehliadkových mól snaží predať jeden zo svojich bytov. Sama sa už pred niekoľkými rokmi presťahovala do Miami, no krásny byt v New Yorku stráca na cene. Autor: 6swft.com/adweek.com

Brazílska kráska Adriana Lima je už veteránkou, čo sa prehliadok šteklivej spodnej bielizne týka. A aj keď sa jej pracovné ponuky neustále hrnú, v súkromí to také ružové nie je. Len začiatkom tohto roku sa rozviedla so svojim manželom, Markom Jarićom, hráčom NBA, s ktorým má dve deti a v súčasnosti sa jej nedarí predať ani svoj krásny byt v Midton West. Ten je už v ponuke realitných kancelárií celé tri roky. A tak musela ísť s cenou dole. Skresala ju takmer o milión dolárov!

Prečítajte si aj o úžasnom sídle, po ktorom pokukujú Beckhamovci. Je to to najdrahšie na americkom trhu!  

Viac ako 200 m2 bytu modelka spolu s manželom zrekonštruovala a pridala niekoľko veľmi moderných prvkov: drevené panely, mramorové obklady v kúpeľni alebo systém kontroly svetla, hudby či teploty. Byt má dokopy dve spálne, veľkú spoločenskú zónu s krásnym výhľadom na severnú stranu Central Parku, pracovňu, ktorú možno zmeniť na hosťovskú izbu, niekoľko šatníkov a interiér ladený v zmysle kontrastu jemných farieb s tmavým drevom. Pozrite sa sami.  

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Anjel Victoria´s Secret: Adriana Lima nedokáže predať svoj krásny bytík
ma/ipeknebyvanie.sk