Autor slávnej Americkej krásy predstavuje svoje hollywoodske hniezdočko

Na svedomí ma populárny snímok o komplikovanej americkej spoločnosti. Poznáte režiséra Alana Balla?

22fotiek
Alan Ball je tvorcom niekoľkých úspešných telvíznych seriálov a stojí aj za scenárom jednej z náročnejších drám Americká krása.Alan Ball je tvorcom niekoľkých úspešných telvíznych seriálov a stojí aj za scenárom jednej z náročnejších drám Americká krása. Poďte si pozrieť jeho bývanie zblízka. Poďte si pozrieť jeho bývanie zblízka. Autor: latimes.com/alchetron.com

>>> Pozrite si toto bývanie zblízka v našej fotogalérii <<<

Sympatický umelec Alan Ball je vo vlnách šoubiznisu známy najmä ako šikovný scenárista, ktorý stojí za úspešným filmom Americká krása aj tvorbou seriálov Odpočívaj v pokoji alebo True Blood (Pravá krv). Svoje prednosti preukázal ako v odvetví ťažkej drámy, tak čierneho humoru a dokonca aj fantasy horore. Za svoju prácu bol ocenený za svoje režijné, scenáristické aj producentské schopnosti, získal cenu Emmy aj Oscara. My sa dnes pozrieme na jeho hniezdočko ukryte v srdci Hollywoodu.

Prečítajte si aj o luxusnom dome bývalého člena boybandu Backstreet Boys, Nicka Cartera

Krásny domov pripomínajúci horskú chatu, s červenou fasádou a krásnym okolím, sa nachádza v Hollywood Hills, pochádza z roku 1954 a pýši sa rozlohou 558 m2. Interiér domu zahŕňa otvorený projekt spoločenskej zóny, súkromnú premietaciu sálu, drevom obloženú knižnicu s otvoreným kozubom, má šesť spální a šesť kúpeľní. Pôsobivým prvkom je samostatne stojaci hosťovský domček alebo dvojposchodové fitness centrum. Nechýba ani krásny bazén a úžasný výhľad na mesto a okolité hory.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Autor slávnej Americkej krásy predstavuje svoje hollywoodske hniezdočko
ma/ipeknebyvanie.sk